Комп'ютерний сервіс Прокомп
Чому наш сервіс №1 ?
 • Ремонт комп'ютерної техніки prokomp

  На 100%
  зафіксована ціна

 • Безкоштовний виїзд майстра прокомп

  Виїзд майстра
  БЕЗКОШТОВНИЙ

 • Прийом заявок 24/7

  Приймаємо заявки
  24/7

Збірка комп’ютера в Івано-Франківську

Сьогодні зовсім нескладно купити комп’ютер будь-якої цінової категорії в магазині техніки. Але чи буде він стовідсотково відповідати Вашим потребам? Стандартні комплектації комп’ютерів збирають для «середньостатистичного» користувача. Отже, є велика вірогідність того, що деякі можливості такого комп’ютера будуть Вам непотрібні, натомість інші необхідні для Вас функції комп’ютер задовольнити не зможе.

Існує вигідна альтернатива: зібрати комп’ютер в сервісному центрі на замовлення.

У чому переваги збірки комп’ютера на замовлення?

Уявіть собі, що Ви прийшли в кафе пообідати, а вам пропонують вибір з трьох стандартних бізнес-ланчів. Звичайно, ця їжа, навіть смачна, але чи буде стандартний набір Вам повністю до вподоби? Зовсім інша ситуація, якщо Вам пропонують меню, де ви можете обрати кожну страву відповідно до Ваших побажань. Так само і з комп’ютером – машина, зібрана за вашим замовленням буде мати ідеально збалансовану конфігурацію, що повністю задовольнить Ваші потреби.

Крім того, перевагами збірки ПК на замовлення є:

 • можливість обрати цінову категорію;
 • Ви платите лише за ті можливості ПК, якими будете користуватись;
 • Ви точно знаєте які деталі використані у вашому ПК;
 • можливість обрати дизайн корпусу за своїм бажанням.

Скласти системний блок самостійно непросто. Потрібно не тільки орієнтуватись в асортименті деталей, представлених на ринку, але й глибоко розбиратись в архітектурі комп’ютера та принципах взаємодії його комплектуючих. А от спеціалісти сервісного центру можуть зробити збірку якісно та ефективно.

«PROКОМП»: найвигідніша збірка комп’ютера в Івано-Франківську

Ми розуміємо, що потреби у всіх різні, та індивідуально підходимо до кожного клієнта. Комусь необхідно з найменшими витратами обладнати офіс, отже потрібно зібрати бюджетні комп’ютери. Хтось бажає, щоб йому були доступні найсучасніші ігри, отже, ми допомагаємо зібрати ігровий комп’ютер. В усіх випадках, робота з клієнтами проходить за загальною схемою:

 • ми з’ясовуємо Ваші потреби: для чого буде використовуватися комп’ютер, які функції важливі, на який бюджет розраховуєте;
 • спеціаліст розробляє декілька варіантів комплектації і дає повну інформацію про запропоновані комплектуючі та їх ціну;
 • Ви обираєте один з варіантів (чи вносите разом зі спеціалістом корективи до конфігурації);
 • ми збираємо комп’ютер за обраною конфігурацією;
 • проводиться повна перевірка зібраного ПК за допомогою спеціальних засобів тестування;
 • Ви забираєте (чи кур’єр доставляє Вам) готовий комп’ютер і насолоджуєтесь його роботою.

Кожна деталь, яку ми використовуємо для збірки, має гарантію виробника, а ми гарантуємо якість збірки та сумісність всіх комплектуючих. Для складання системних блоків ми обираємо найвідповідніші деталі від перевірених виробників, таких як Acer (асер), Dell (делл), Asus (асус), Lenovo (леново), HP (ашпі), Samsung (самсунг), LG (елджі), Sony (соні), Toshiba (тошіба) та ін.

Збірка комп’ютера: ціна питання

Як вже було сказано, при збірці системного блока на замовлення Ви платите лише за ті можливості комп’ютера, які Вам дійсно потрібні. Спеціалісти порекомендують, виходячи з ваших побажань, на яких деталях можна зекономити, а які варто взяти найкращі.

Комп’ютерний сервіс «PROКОМП» надає своїм клієнтам вигідні ціни на комплектуючі для збірки системного блоку та на периферійні пристрої. Таким чином, збірка комп’ютера зазвичай виявляється вигіднішою, ніж покупка стандартного комп’ютера, який не повністю відповідає Вашим потребам. Звертайтесь до менеджерів сервісного центра «PROКОМП» і ми виконаємо збірку вашого ідеального комп’ютера в найкоротший термін!

комп'ютерна допомога