Комп'ютерний сервіс Прокомп

Заміна роз’єму живлення ноутбука

Заміна роз'єму живлення ноутбука

В наш час більшість людей користується ноутбуками, а не громіздкими персональними комп’ютерами. Це обумовлено їх невеликими розмірами та компактністю, достатньою продуктивністю, відмінною якістю зображення та звуку. Одна з основних переваг – робота від батареї живлення (акумулятора), що так важливо для комфорту та можливості вільно пересуватися. Батарея заряджається від електричної мережі через роз’єм (гніздо) живлення та мережевий шнур.

Якщо вас цікавить запит «діагностика та ремонт ноутбука Івано-Франківськ», ви звернулися до професіоналів. Наш сервісний центр PROKOMP завжди готовий вам допомогти. Наші майстри виконають ремонт різної складності, підходячи індивідуально та з відповідальністю до кожної проблеми.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Некоректна робота роз’єму живлення

Поширена проблема, яка може виникнути у власника ноутбука, – вихід із ладу гнізда живлення. Даний елемент щодня піддається інтенсивній експлуатації та механічним навантаженням, а так як він дуже вразливий, то може виходити з ладу від невеликого фізичного впливу. Заміна гнізда зарядки ноутбука може знадобитися з різних причин. Це може бути падіння техніки чи різке висмикування мережевого шнура, необережна експлуатація або потрапляння сторонніх предметів в гніздо, використанні неоригінального блоку живлення і механічних впливів різного роду.

Проявляються дані проблеми такими симптомами:

  • Погіршення подачі електроенергії;
  • Періодично гасне індикатор зарядки акумулятора;
  • Часткова зарядка акумуляторної батареї або її повна відсутність;
  • Виключення ноутбука при торканні до мережевого кабелю;
  • Люфт при установці штекера;
  • Перегрів або оплавлення штекера, втрата його функцій;
  • Виникнення іскріння або загоряння техніки.

Якщо ви помітили такі симптоми, обов’язково слід їх усунути .Неполадки з гніздом живлення лептопа можуть призвести до виходу з ладу батареї. Ні в якому випадку не намагайтеся проводити ремонт самостійно. Адже для заміни роз’єму потрібно дістати материнську плату і розібрати пристрій. В таких ситуаціях вам однозначно потрібний комп`ютерний майстер в Івано-Франківську.

Сервісний центр PROKOMP – робота професіоналів

Ремонт та заміна роз’єму живлення ноутбука – одна з найчастіших послуг в нашому сервісному центрі PROKOMP в Івано-Франківську. Наші майстри мають великий досвід у діагностиці та вирішенні таких проблем. При необхідності вони виконають ремонт протягом одного робочого дня. На виконані роботи надається гарантія на один рік. Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі, спеціально підібрані для цих цілей припої та обладнання. Довіряйте свій лептоп професіоналам, і ви не будете знати проблем з його працездатністю.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років