Комп'ютерний сервіс Прокомп

Заміна процесора комп’ютера руками професіоналів

Заміна процесора на комп'ютері

Персональні комп’ютери в плані потенціалу, модифікації та підвищення потужності системи кращі за ноутбуки. Багато вузлів та деталей можна замінити на більш актуальні та продуктивні. Приблизно кожні півроку випускаються нові моделі комп’ютерних комплектуючих. Тому модифікація та ремонт комп’ютера в Івано-Франківську – актуальна послуга, яку часто замовляють в нашому сервісному центрі PROKOMP. Наші фахівці здатні зробити все, щоб ваш техніка отримала нове життя та можливості.

Навіщо необхідно робити заміну процесора

Процесор – основа персонального комп’ютера, від нього залежить багато важливих робочих моментів. А найголовніше – він відповідає за потужність та продуктивність ПК. Коли потужності техніки не достатньо для роботи необхідних програм, процесор можна поміняти на більш актуальний. Для цього треба знайти модель, яка буде сумісна з наявною материнською платою або придбати обидва комплектуючі компоненти. Бажано також при цьому оновити систему охолодження.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Отже, заміна процесора може знадобитися в таких ситуаціях:

  • Поломка старого процесора, неможливість його ремонту та відновлення;
  • Модернізація ПК та бажання заміни на більш потужній.

Вас цікавить ремонт комп’ютерів Івано-Франківськ? Ви звернулися до фахівців. Наш сервісний центр PROKOMP допоможе в вирішенні будь якої проблеми.

Заміна процесора – чи варто робити самостійно?

Така робота вимагає спеціальних знань та професійних навичок. Якщо ви не володієте ними, не слід ризикувати та намагатися робити такі маніпуляції самостійно, це може призвести до проблем та зайвих витрат. Неправильна установка та некоректні дії можуть привести до пошкодження системного блоку або інших вузлів комп’ютера. Тільки майстер, який досконало розбирається в таких питаннях, зможе провести правильну діагностику та підібрати необхідні комплектуючі для заміни.

Комп`ютерний майстер в Івано-Франківську, який працює в нашому сервісному центрі PROKOMP має всі необхідні знання та навики. Він зможе без проблем замінити процесор на рівноцінний або покращений та більш актуальний. Все залежить від фінансових можливостей та побажань замовника. Якщо комп’ютером користуються в якості офісного помічника – то вистачить 2-ядерного процесора, а якщо на ньому планують грати в ігри – то краще встановити 4-ядерний. Крім того, обов’язково враховуються сполучуваність процесора з іншими деталями пристрою.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років