Комп'ютерний сервіс Прокомп

Що робити коли залив ноутбук водою

картинка залитого водою ноутбука

Однією з найчастіших причин звернення до центру ремонту ноутбука в Івано-Франківську, несправності, які стали наслідками пролитої рідини на його корпус. Що робити, якщо випадково на клавіатуру ноутбука було пролито чай або каву? По-перше, не панікувати, та оговтавшись, звернутися до фахівців компанії «ПРОКОМП».

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залитий ноутбук, що робити

Послідовність дій доволі проста, але до того, як звернутися до майстрів з ремонт ноутбуків Івано-Франківську, необхідно зробити перші кроки, щоб запобігти трагедії.

  1. Витерти руки, це важливо не тільки з питань гігієни, а й тому, що ноутбук є пристроєм електричним, тому спроби торкатися до нього мокрими руками це погана ідея.
  2. Відключити пристрій від зарядки, при чому це треба зробити якнайшвидше.
  3. Виключити ноутбук. Якщо акумуляторна батарея витягується, зробіть це негайно. Якщо вона захована всередині корпусу, натисніть на кнопку живлення. Саме так, не можна для виключення комп’ютера використовувати стандартну кнопку «пуск». Натиснувши на кнопку живлення, тримайте її кілька секунд, доки екран не згасне. Всі дані у відкритих додатках не збережуться, але ви зможете зберегти життя комп’ютеру. Важливо відключити також всю периферію: принтери, мишки, флеш-накопичувачі, тощо.
  4. Якщо рідина залила корпус ноутбуку у невеликій кількості, достатньо протерти клавіатуру рушником або серветкою. Далі пристрій необхідно відкрити та перевернути, щоб рідина не накопичувалася, а мала змогу стекти. У випадках з агресивними речовинами, солодкою кавою, алкогольними напоями, не треба тягнути з візитом до майстра, який зможе виконати якісний ремонт ноутбука.

Якщо залита тільки клавіатура

У цьому випадку необхідно акуратно її зняти, відкрутивши спеціальні засувки викруткою. Якщо рідини під клавіатурою немає, не все так погано. Забруднені клавіші достатньо промити під водою і давши просохнути встановити клавіатура на місце.

Якщо рідина залила материнську плату ноутбуку

Якщо таке трапилося, не варто ризикувати. Ремонт ноутбука треба довірити фахівцям компанії «ПРОКОМП». Якщо цього не зробити, агресивна дія рідини може призвести до появи корозії, згодом плата вийде з ладу. Видалити з плати залишки рідини, упевнитися в тому, що вона не функціонує може тільки фахівець! Звертайтеся, ми допоможемо, відремонтувавши ваш ноутбук.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років