Комп'ютерний сервіс Прокомп

5 порад як вибрати ноутбук у 2020 році

як вибрати ноутбук у 2020 році? - комп'ютерний сервісний центр у Івано-Франківську

Обираючи новий ноутбук, кожен має бажання придбати найкращу модель за доступною ціною. Звертаючись у комп’ютерний сервісний центр в Івано-Франківську, не варто покладатись на консультантів або знайомих, які можуть збити з пантелику своїми непрофесіональними порадами. Через це можна зробити непотрібну покупку та витратити солідну суму. Компанія «ПРОКОМП» пропонує п’ять дієвих порад для підбору ноутбука під свій бюджет.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Занадто дешевий або дуже дорогий ноутбук

Бажання заощадити може призвести до невдалої покупки. Низька ціна – це завжди компроміс, який часто потребує ремонт ноутбука. Як правило, такі моделі мають лише 2 ГБ пам’яті, чого недостатньо навіть для відкриття трьох вкладок у браузері. Такий варіант підійде лише для серфінга в інтернеті, роботи з документами та переглядання фільмів.

Занадто дорогі ноутбуки мають багато зайвих функцій, які доволі часто виконують роль прикрас: спеціальне світло, сенсорне керування, потужна акустика, механічні клавіші, усілякі мало використовувані порти підключення.

Кількість пам’яті

Програмне забезпечення комп’ютера кожен рік підвищує вимоги. Обираючи пристрій, потрібно віддавати перевагу моделям з великою кількістю пам’яті. Ще 4-5 років тому 2 ГБ оперативної пам’яті було достатньо, щоб забезпечити вимоги Windows. У 2020 році мінімальний об’єм становить 4 ГБ. Через 2-3 роки цей показник досягне 8 ГБ, що є реальністю прогресу.

Розмір має значення

Дисплей великого розміру забезпечує найкращий перегляд, але впливає на портативність. При використанні ноутбука в подорожі комфортний розмір екрана від 13 до 14 дюймів. Менші підходять тільки для перегляду відео, а більші – для графічних робіт та ігор.

Ігрові моделі

Доволі часто ігровими ноутбуками вважаються моделі з дискретною відеокартою, навіть якщо вони найслабші та дешеві. Такі покупки призводять до ситуації, коли пристрій не тягне гру. Ігрові відеокарти повинні мати префікс GTX (RTX). Дуже важливо підібрати необхідний процесор. Найкращий варіант Core i5-9400H. Це найбільш продуктивний та повноцінний елемент для геймерської машини.

Перевірка перед покупкою

Перед здійсненням покупки не варто нехтувати перевіркою. Обов’язково необхідно провести тест-драйв. Перевірити ноутбук в технічних умовах, з якими доведеться працювати. Якщо пристрій буде використовуватися для подорожей, потрібно оцінити габарити та вагу, для гри – продуктивність. Важливо впевнитись, що на екрані усе видно, клавіатура комфортна для роботи.

Івано-Франківськ пропонує за необхідності звертатись у перевірений комп’ютерний сервісний центр «ПРОКОМП». Кваліфікований майстер по ремонту комп’ютерів швидко усуне несправність.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років