Комп'ютерний сервіс Прокомп

Як вибрати б/у ноутбук

огляд б/у ноутбука

На б/у ноутбук назбирати необхідну суму може кожен, тим паче, що при необхідності можна виконати ремонт ноутбуків Івано-Франківськ. Але як же не помилитися при виборі, на що слід звертати свою увагу? Спробуємо розібратись.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Вартість та комплектація ноутбука

Запам’ятайте золоте правило – вартість ноутбука, який вже був у вживанні, не має бути більша 70% від вартості нового пристрою. І ні в якому випадку не беріть пристрій старіше трьох років. Щодо комплектації, то головне, щоб зарядний пристрій був в наявності, оскільки сумка, операційна система і драйвера — це другорядні речі. Тим паче, що драйвера можна викачати з інтернету, а ОС може поставити майстер «ПРОКОМПу» в Івано-Франківську.

Поверхневий огляд ноутбука

Корпус треба уважно перевірити на наявність тріщин, подряпин, забиттів. Якщо вони є, це означає, що ноутбук або падав, або стукався, тобто може бути порушена цілісність деталей усередині пристрою. Далі його слід відкрити і звернути увагу на петлі. Корпус не повинен виламуватися зсередини.

Після цього включіть ноутбук і перевірте дисплей на наявність дефектів. У включеному стані трохи посувайте кришку. Якщо під час рухів екран моргатиме, то швидше за все — це несправний шлейф. Також екран варто оглянути на яскравість з різних кутів. Якщо вона не рівномірна, то світловідбиваючий матеріал був деформований. Але все це можна виправити, якщо провести ремонт ноутбука, звернувшись у «ПРОКОМП».

Тестування ноутбука

Самого тільки огляду пристрою недостатньо. Для повноцінної перевірки треба провести наступні тести:

  1. Портів введення-виведення. Підключіть флешку, навушники, мікрофон, вставте карту пам’яті.
  2. Клавіші. Відкрийте ноутбук і натисніть на усі кнопки по черзі.
  3. Wi-Fi. Спробуйте підключитися до доступної мережі і перевірити швидкість з’єднання.
  4. DVD приводу (при наявності). Зробіть запис файлів на диск dvd-rw.
  5. Батареї. Перевірте зношеність і місткість акумулятора через Aida64.
  6. Жорсткого диска. Виберіть розділ зберігання даних в Aida64.

І остання дія, яку варто зробити, — перевірка роботи під великим навантаженням. Це можна здійснити теж за допомогою програми Aida64. При великому навантаженні на відеокарту, процесор, пам’ять на пристрої не повинен висвічуватись синій екран (тобто ніякого аварійного виключення не повинно бути). Якщо ж виключення відбувається, це означає, що є проблеми або з жорстким диском, або ОЗУ, або материнською платою.

Якщо ж після покупки ноутбук вийде з ладу, не поспішайте його викидати, адже завжди можна скористатися послугами компанії «ПРОКОМП», яка здійснює ремонт ноутбуків у Івано-Франківську це можна зробити швидко і якісно.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років