Комп'ютерний сервіс Прокомп

Як видалити віруси з комп’ютера

чистка від вірусів

Для більшості власників комп’ютерів виявлення вірусів є неприємною несподіванкою, адже практично всі впевнені у повній захищеності техніки. Комп’ютерні віруси постійно оновлюються, тому з легкістю обходять встановлені користувачем фільтри, сучасні антивірусні програмні продукти, завдаючи шкоду комп’ютеру та інформації, яка на ньому зберігається. Комп’ютерний майстер в Івано-Франківську, який допоможе повернути техніці робочий стан, сьогодні одна з найпопулярніших послуг.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ознаки зараження

Серед основних ознак, які дозволяють виявити проблему та звернутися до фахівців компанії «ПРОКОМП» з ремонту комп’ютерів в Івано-Франківську:

  • мимовільний запуск програмних додатків;
  • поява на екрані діалогового вікна з командним рядком або повідомленнями;
  • зникнення файлів;
  • поява на робочому столі зайвих папок;
  • зависання системи;
  • високе навантаження на жорсткий диск та процесор.

Як видалити віруси з комп’ютера

Насамперед треба розуміти, що не маючи досвіду, не варто намагатися виконати ремонт комп’ютерів самостійно, це може тільки зашкодити. Видалення вірусів треба довіряти фахівцям сервісного центру «ПРОКОМП».

Існує декілька способів, як видалити вірус.

  1. Перший, та найпростіший спосіб, використати одну з багатьох утиліт, які на безкоштовній основі розповсюджуються розробниками антивірусного програмного забезпечення. Такі програмні продукти після запуску проводять сканування жорсткого диска на предмет наявності вірусів. Після завершення сканування та аналізу отриманих даних програма видаляє більшість з виявлених вірусів. Чим частіше використовуються такі утиліти, тим ефективніше проведене лікування.
  2. До радикальних методів видалення вірусів можна віднести процедуру перевстановлення операційної системи. Але тут важливо перед початком встановлення провести операцію форматування диска, який було пошкоджено. Це можна зробити за допомогою спеціальних програмних продуктів або, маючи певний досвід, вручну.
  3. Ефективним методом, як уникнути вірусів, є своєчасна профілактика. Для цього використовуються спеціальні антивірусні програми, можливості яких дозволяють захистити інформацію.

Чому не варто самостійно видаляти віруси

Самостійні спроби видалити вірус може бути вельми небезпечним. Неправильні дії часто призводять до втрати даних, які зберігаються на комп’ютері. Тому при ознаках проблеми звернутися до фахівців.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років