Комп'ютерний сервіс Прокомп

Що робити, якщо вимикається ноутбук?

виключається ноутбук

Якщо Ваш ноутбук неочікувано вимкнувся – на це точно є серйозна причина. І, однозначно, на неї слід звернути увагу. Адже ігнорування подібних «знаків» від Вашого пристрою може у подальшому призвести до серйозних негативних наслідків. Ми Вам допоможемо. У нашому сервісному центрі “PROКОМП” ми швидко діагностуємо та вирішимо проблему. Ремонт ноутбуків (Івано-Франківськ) – це наш профіль.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом


Чому ноутбук вимикається?

Серед найпоширеніших факторів, через які він може раптово вимкнутись, такі:

  • забруднення системи охолодження пилом, що призводить до погіршення роботи кулера – і, відповідно, до перегрівання систем, які працюють без належного охолодження;
  • закриття вентиляційних отворів, наприклад, у разі, коли Ви взяли ноутбук на ноги, що теж спричинить перегрівання та автоматичне вимкнення;
  • вихід з ладу процесора, жорсткого диска, материнської плати;
  • пошкодження вірусами, деякі з них призводять до пошкодження операційної системи та перевантаження процесора, через що ноутбук може часто вимикатись. Ви можете спробувати впоратись із ними самостійно, але якщо цього буде недостатньо – звертайтесь до нас за професійною допомогою.

Зверніть увагу також на роботу акумулятора. Зазвичай вони працюють 3-4 роки, а потім їх необхідно міняти на нові. Якщо ваш ноутбук добре працює від мережі, а коли ви від’єднуєтесь – вимикається, то це і є саме ця причина.

Іноді може не працювати блок живлення. Спробуйте запустити ноутбук з іншим блоком – і зрозумієте, чи це справді так. Найпростіше придбати новий блок.

Дуже рідко, та все ж, бувають помилки в BIOS. В такому випадку потрібно буде перепрошити ноутбук. Так як це пов’язано із заводським браком, якщо він ще на гарантії, то ремонт ноутбука Вам мають провести безкоштовно.

Ноутбук. Чорний екран.

Напевно, кожен хоч раз стикався з проблемою «чорного екрану». Пристрій наче працює, але екран залишається чорним. Це може свідчити про несправність матриці екрана. Щоб це перевірити – достатньо під’єднати до ноутбука зовнішній монітор. Якщо зображення з’явилось – здогадка була вірною.

Коли Ви виключили причини, з якими можете впоратись самостійно, а ноутбук не включається – звертайтесь до нашого сервісного центру «PROКОМП». Ми гарантуємо, що ремонт ноутбука виконаємо якісно та швидко.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років