Комп'ютерний сервіс Прокомп

Установка Windows

Установка Віндовс у Франківську

Якщо ви вирішили придбати нову комп’ютерну техніку, без налаштування операційної системи вам не обійтись. Для цього вам знадобиться майстер по ремонту комп’ютерів, який спеціалізується на встановленні ОС, але можна зробити це й самостійно. Як полегшити процес роботи з комп’ютером – розглянемо далі.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Встановлення оновлень, браузерів та драйверів

За той час, поки ви шукали для себе ПК, з великою вірогідністю було випущено багато оновлень та виправлень операційної системи. Для встановлення оновлення слід:

  1. Підключити ПК до Інтернету.
  2. Відкрити меню «Пуск».
  3. Відкрити «Параметри».
  4. У «Центрі оновлень Windows» натиснути «Перевірити наявність оновлень».
  5. Зачекати на встановлення.

Встановлення драйверів зазвичай автоматичне, але якщо якийсь із них порушує роботу вашого комп’ютера, надавати дозвіл доведеться вручну.

Браузери

Для того щоб шукати потрібну інформацію в Інтернеті, встановіть будь який зручний для вас браузер. Серед популярних можна обрати:

  • Firefox;
  • Opera;
  • Chrome та ін.

Додаткові розширення

До таких розширень слід віднести програми, які блокують реклами. Не кожному хочеться бачити на екрані зайву інформацію, тому подібні блокувальні додатки стануть у пригоді.

Захист від вірусів та налаштування додатків

Установка Windows (в Івано-Франківську) завжди супроводжується встановленням антивірусної програми, що захищатиме ваш комп’ютер. Можливі загрози, що зустрічаються у мережі, можуть порушити роботу ПК, тому слід не пропускати цей пункт.

Нерідко при встановленні Windows завантажується безліч непотрібних додатків. Видалити їх можна через «Параметри» – «Додатки» – «Додатки та можливості». Після цього можна встановлювати програми, якими ви дійсно користуватиметесь. Бажано вимкнути автоматичний запуск програм, щоб пришвидшити запуск системи.

Корисні поради

Для того щоб звільнити більше місця на диску, де встановлена операційна система, можна перенести користувацькі папки на інший диск. Крім цього, можна підключити до системи телефон, щоб переглядати повідомлення або фотографії прямо з екрану.

Захистіть комп’ютер від проблем

Із технікою трапляється різне. Вона може вийти з ладу у найвідповідальніший момент. У тяжких випадках потрібен якісний ремонт комп’ютерної техніки, який роблять майстри «ПРОКОМП» в Івано-Франківську. Щоб уникнути трати грошей та часу, при налаштуванні Windows одразу ж встановіть точку відновлення та зробіть резервне копіювання. Так ви збережете свої налаштування та інформацію на носії.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років