Комп'ютерний сервіс Прокомп
Чому наш сервіс №1 ?
 • На 100% зафіксована ціна

  На 100%
  зафіксована ціна

 • Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ

  Виїзд майстра
  БЕЗКОШТОВНИЙ

 • Прийом заявок 24/7

  Приймаємо заявки
  24/7

Відновлення даних В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Майже у кожної сучасної людини є велика кількість даних, які зберігаються лише в електронному вигляді – на комп’ютері, ноутбуці, на флешці чи на карті пам’яті. Ми зберігаємо так фотографії та відео, документи та іншу важливу інформацію. Звичайно, це дуже зручно, але завжди є ризик миттєво втратити всі ці файли.

Причини втрати даних можуть бути різні:

 • фізичне ушкодження вінчестера комп’ютера, флешки чи карти пам’яті;
 • ураження комп’ютера чи ноутбука вірусами;
 • форматування диску (іноді користувачі самі форматують диск чи флешку, не розуміючи змісту цієї дії);
 • помилкове видалення папок чи файлів користувачем.

Як відновити видалені файли?

Відновити видалені чи втрачені файли в більшості випадків можливо, але складність цієї операції залежить від того, що саме з ними сталося. В інтернеті є багато інструкцій щодо того, як відновити видалені фотографії та інші дані. Найпростіша ситуація – це просте видалення файлів чи папок, у цьому разі може бути достатньо зайти в папку «Корзина» та вибрати відповідну функцію. Є також багато програм, які виконують відновлення інформації.

Але якщо диск був відформатований, фізично ушкоджений чи якщо на комп’ютері «попрацював» вірус, відновлення файлів може видатися значно складнішим. У такому випадку є сенс звернутися до спеціалістів, інакше є вірогідність того що замість того, щоб відновити свої файли, Ви втратите їх безповоротно.\

Де якісно зробити відновлення даних в Івано-Франківську

У сервісному центрі «PROКОМП» для відновлення даних використовують сучасне обладнання та найефективніше програмне забезпечення. Ми підключаємо Ваш вінчестер, флешку чи карту пам’яті до наших комп’ютерів та обережно знаходимо можливість витягнути кожний файл, а якщо він ушкоджений – поновити його. Кожен випадок втрати файлів індивідуальний, але є загальні рекомендації, які підвищать Ваші шанси на їх повернення:

 • якщо дані ушкоджені вірусом – звертайтесь до сервісу якомога скоріше, адже вірус продовжує свою роботу поки він не видалений;
 • відколи Ви виявили зникнення файлів, не записуйте нічого нового ані на флешку, ані на жорсткий диск, інакше нова інформація остаточно перекриє попередню;
 • якщо є підозра на фізичне ушкодження диску – не працюйте на комп’ютері чи ноутбуку, а одразу відправте його спеціалістам, інакше, наприклад, несправна голівка вінчестеру може і далі продовжувати знищувати дані.

Менеджери сервісного центру «PROКОМП» готові прийняти Вашу заявку на відновлення даних кожен день, цілодобово. На послугу відновлення даних ціна абсолютна доступна, отже, не лишайте себе можливості повернути всю необхідну інформацію! І звичайно, робіть резервні копії Ваших файлів, тоді послуга відновлення даних Вам більше не знадобиться!

Види робіт:
Вид роботи Вартість
Виїзд фахівця додому або в офіс 0 грн
Відновлення даних з SSD від 3500 грн
Відновлення даних з жорсткого диска від 3500 грн
Відновлення даних з RAID-масиву від 4000 грн
Відновлення даних з карт пам'яті від 1500 грн
Відновлення даних з Флеш-накопичувача від 1500 грн
Відновлення даних з інших пристроїв від 2000 грн

* Ціна послуги не включає вартість запчастин

комп'ютерна допомога