Комп'ютерний сервіс Прокомп

Комп’ютер не бачить відеокарту: типові причини та можливі рішення

Комп'ютер не бачить відеокарту

Проблеми з відеокартою роблять неможливою роботу за комп’ютером. Погане зображення, його відсутність, повністю чорний екран або миготіння можуть бути свідченням проблем з графічним адаптером. Відеокарта (відеоадаптер, графічний адаптер) перетворює графічний образ, інформацію, яка міститься на пристрої, на сигнал, що виводиться на монітор. Оскільки самостійний ремонт цього елементу ПК без достатнього рівня знань та досвіду неможливий, варто знайти професіоналів. Майстри сервісного центру PROКОМП пропонують швидкий і якісний ремонт комп’ютера (Івано-Франківськ).

Помилкова установка

Це найтиповіша проблема, з якою стикаються ті, хто часто самостійно перевстановлює деталі комп’ютера. Треба перевірити, чи правильно встановлений відеоадаптер в материнську плату. Виконайте повторне встановлення відеокарти, щоб усунути проблему.

Складні випадки несправностей

Якщо з попередньою проблемою можна впоратись самостійно, то наступні вирішити без кваліфікованої допомоги важко. Отже, комп’ютер не бачить відеокарту при запуску:

  1. Через несправності материнської плати. Варіанти різні: пошкоджений роз’єм для відеокарти, поламана материнська плата, несумісність нової відеокарти зі старою материнською платою й навпаки.
  2. Через несправність самої відеокарти. Без діагностики майстрів неможливо дізнатись, чи можна відремонтувати відеокарту, чи потрібно просто купувати нову.
  3. Оскільки не вистачає необхідних драйверів. Перевірити це можна в диспетчері задач. Якщо там немає драйверів графічного адаптера, їх треба завантажити, встановити й перезавантажити комп’ютер. Драйвери повинні бути сумісними з операційною системою та моделлю вашого 3D-пришвидшувача.
  4. Через віруси на пристрої. З видаленням вірусів легко впораються спеціалісти з PROКОМП в Івано-Франківську.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Перевірка налаштувань BIOS

Якщо комп’ютер не бачить нову відеокарту, але драйвери встановлені коректно, можна перевірити BIOS. Для цього треба:

  • зайти в меню під час увімкнення чи перезавантаження;
  • відкрити вкладку налаштування відеокарти (вона може називатись VGA, Graphic, Video, Display);
  • активувати параметри VGA, Display, Video, Primary;
  • зберегти нові налаштування (F10) та перезавантажити пристрій.

Якщо після переналаштування графічний адаптер почав працювати, можна радіти. Але й в іншому випадку засмучуватись не треба, адже майстри нашого сервісу знають, чому комп’ютер не бачить відеокарту, та готові полагодити ваш пристрій.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років