Комп'ютерний сервіс Прокомп

Не працює тачпад на ноутбуці. Чому? Що робити?

ремонт тачпада ноутбука

Сьогодні ми вже не уявляємо свого життя без ноутбуків та комп’ютерів. Вони стали невід’ємною частиною особистого та професійного життя. І коли вони раптом виходять з ладу – нам хочеться якнайшвидше зрозуміти причину цього та усунути її, щоб наш надійний помічник знову працював без перебоїв. Сьогодні розберемось, в яких випадках не працює курсор мишки.

Що таке тачпад?

Це сенсорна панель для управління покажчиком на екрані та загальною роботою з лептопом. Необхідна, проста та зручна в користуванні.

Чому тачпад не працює?

Найчастіше він не працює через те, що не включений. Щоб включити тачпад на ноутбуці потрібно натиснути спеціальну комбінацію клавіш. У кожного виробника ці комбінації відрізняються:

  • Asus – Fn + F9;
  • Aser – Fn + F7;
  • Lenovo – Fn + F6.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Якщо активувати тачпад не вийшло – можливо, потрібно зайти в системні настройки і увімкнути його там. Зайдіть в БІОС – в налаштування, включіть сенсорну панель та збережіть зміни.

Коли тачпад працює некоректно та виконує не всі функції – це може бути проблема з драйверами. Замініть драйвера і подивіться, чи щось зміниться. Якщо й це не допоможе – скоріше за все, потрібно буде звернутись у сервісний центр. «PROКОМП» здійснює ремонт ноутбуків (Івано-Франківськ) з несправностями будь-якої складності. Наш досвід та професіоналізм – Вам в допомогу.

Ще однією досить поширеною причиною поганої роботи сенсорної панелі буває її забруднення. Вона покривається пилом, вологою, брудом. Слід вимкнути ноутбук та гарненько витерти тачпад спеціальними чи звичайними вологими серветками.

Декілька лайфхаків

  •    знайти внизу екрану утиліту, яка контролює роботу тачпаду та активувати її;
  •    спробувати відключити мишку;
  •   почистити віруси, якщо курсор погано або уривчасто переміщується по екрану.

Механічні впливи

Через постійну дію механічних впливів на пристрій можуть бути пошкодження в апаратній частині. Через попадання вологи можуть окислитись роз’єми, через забруднення може бути поганий контакт між елементами. Також через вібрації та удари ламається фіксатор роз’єму.

Якщо Ви зрозуміли, що потрібен с – ми до Ваших послуг. Роботою нашого сервісного центру «PROКОМП» в Івано-Франківську залишились задоволені багато клієнтів. На нашому сайті Ви можете знайти також й інші цікаві та корисні статті про комп’ютери та ноутбуки.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років