Комп'ютерний сервіс Прокомп

Заміна термопасти комп’ютера: вибір термопасти, особливості заміни

Заміна термопасти комп’ютера

Процесор та відеокарта можуть перегріватися під час роботи, це означає, що потрібна заміна термопасти комп’ютера. Термопаста – це в’язка рідина, яка покращує передачу тепла між елементом, що нагрівається (процесор, чип відеокарти), та радіатором. Вчасна діагностика та заміна можуть запобігти перегріву, згорянню процесора. За професійною допомогою звертайтесь до майстрів сервісного центру PROКОМП, що знаходиться в Івано-Франківську.

Причини висихання термопасти

Заміна термопасти на процесорі може знадобитись як у новому комп’ютері, так і в тому, яким вже давно користуються. Отже, основними причинами висихання є:

  •    Неякісна термопровідна рідина, використана на заводі.
  •    Зниження експлуатаційних якостей матеріалу з часом. У старих процесорах чи відеокартах паста втрачає свої терморегуляційні властивості, тому періодично треба її оновлювати.

Заміна термопасти: ціна, порядок дій

Для заміни потрібні:

  1.   Викрутка (щоб відкрити процесор, дістати графічний процесор з відеокарти).
  2.   Термопаста (не сильно рідка, але й не густа).
  3.   Серветки сухі з м’якої тканини.
  4.   Ватні диски.
  5.   Рідина для видалення лаку (вона очищає поверхню від застиглої пасти).
  6.   Голка чи зубочистка для видалення застиглих частин старої пасти.
  7.   Пластикова картка (необов’язковий, але дуже зручний “інструмент” для розрівнювання).

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спершу майстри видаляють стару термопасту з процесора чи відеокарти. Для цього використовують серветки та зубочистки. Варто пам’ятати, що елементи комп’ютера – дуже чутливі, тому важливо обережно чистити, не залишаючи подряпин. Застиглу пасту можно відтерти ватним диском, змоченим у засобі для зняття лаку.

Наносять нову термопасту двома способами: залишають краплю по центру процесора чи роблять смужку з боку. Після цього розрівнюють за допомогою пластикової картки чи маленького шпателя. Зайву термопасту видаляють серветкою.

Частота заміни

Існує кілька підказок, які свідчать про необхідність заміни. По-перше, це фактичне перегрівання процесора, яке можна відчути, доторкнувшись до нього. По-друге, на робочому столі може з’явитись сповіщення про критично високий температурний режим. Якщо проблем з перегрівом немає, можна звертатись за діагностикою раз на рік.

Оскільки від якості термопасти та правильності її заміни залежить термін “життя” Вашого комп’ютера, краще довірити цю відповідальну роботу профессіоналам PROКОМП (м. Івано-Франківськ). Професіонали виконують ремонт комп’ютерів швидко та якісно, і Вам не потрібно буде ламати голову, думаючи, як поміняти термопасту.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років