Комп'ютерний сервіс Прокомп

Софт сучасного ноутбука

програмне забезпечення систем

Операційна система і різні програми відповідають за комунікацію між користувачем та апаратними ресурсами. Тому без софту для ноутбуку навіть найпотужніша модель не зможе стати у пригоді. Кожен користувач підбирає софт під свої потреби. Але якщо у вас невеликий досвід «спілкування» з ноутбуком, фахівці компанії «ПРОКОМП» в Івано-Франківську допоможуть виконати встановлення програмного забезпечення.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Програмне забезпечення ноутбука

Існує величезна кількість спеціальних програм для ноутбуків. Однак, як правило, стандартний пакет включає встановлення наступного софту:

  • Операційна система. В даний час великою популярністю користується ОС Windows, яка відкриває перед користувачами безліч можливостей. Встановлення Windows дозволяє зробити ноутбук потужним та багатофункціональним.
  • Офісні програми. З таблицями, базами даних, презентаціями, текстовими матеріалами доводиться працювати всім. На жаль, стандартний Блокнот від Windows занадто обмежений в можливостях обробки текстів. Тому користувачі вважають за краще встановлювати пакет MS Office або безкоштовний альтернативний варіант Open Office.
  • Програми перегляду. У стандартній комплектації ОС Windows присутній Internet Explorer, але багатьох користувачів набір функцій браузера не влаштовує. В якості альтернативного варіанту можна встановити Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome і т.д.

Для перегляду файлів у форматі PDF зазвичай встановлюють утиліту Foxit Reader або Acrobat Reader, а для вилучення тексту з таких файлів – ABBYY PDF Transformer. Стандартна комплектація Windows оснащена програмою для роботи з архівами WinRar, але вона вимагає покупки ліцензії. Тому багато користувачів вважають за краще використовувати альтернативний софт, наприклад, утиліту 7-Zip.

Який ще софт потрібен ноутбуку

Для будь-якої версії ОС Windows потрібні такі додаткові програми:

  • антивірус для безпечного серфінгу в інтернеті та захисту даних від вірусів;
  • програми перегляду графічних матеріалів (IrfanView, Picasa, ACDSee та ін.);
  • відеоплеєр для перегляду відеороликів (в якості альтернативи вбудованому плеєру можна використовувати KMPlayer або VLC Media Player, які мають повний набір кодеків);
  • набір кодеків K-LiteCodecPack (містить всі необхідні кодеки для відтворення популярних форматів аудіо- та відео).

Фахівці компанії «ПРОКОМП» виконають якісний ремонт ноутбуку, встановлення ОС та додаткового софту в Івано-Франківську. У нас доступні ціни та багатий вибір софту.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років