Комп'ютерний сервіс Прокомп

Ремонт ПК: вибираємо пам’ять для комп’ютера

ремонт пам'яті комп'ютера

ОЗУ – так називається складова комп’ютерного пристрою, котра відповідає за тимчасове зберігання даних, які потрібні для повноцінного функціонування ОС і усіх встановлених додатків. Якщо Ви вирішили провести ремонт пк, то Вам обов’язково треба вміти правильно вибирати цей компонент. Якщо ж у вас виникнуть труднощі з вибором або заміною плати, то Ви завжди можете звернутися в «ПРОКОМП».

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Різновиди пам’яті

Починати вибір слід з визначення необхідного типу ОЗУ:

  • DDR и DDR2 – застарілі плати, які практично вийшли з виробництва;
  • DDR3 – найбільш затребуваний серед споживачів варіант;
  • DDR4 – сучасний стандарт ОЗУ, що забезпечує збільшену місткість DIMM, підвищену продуктивність, знижене енергоспоживання і поліпшену цілісність даних.

Для нових комп’ютерів слід вибирати модулі DDR4, DIMM. Якщо ж Ви вирішили зробити ремонт комп’ютерів (Івано-Франківськ), оновити старе «залізо», то знадобиться DDR3, а в окремих випадках — DDR2 або DDR1. Пам’ятайте, ОЗУ має відповідати материнській платі. Щодо бренду, то в компанії «ПРОКОМП» добре себе зарекомендували наступні: Crucial, Corsair, HyperX, Goodram, GeIL, Transcend та Team.

Характеристики пам’яті для комп’ютерів

Звертаючись до спеціалістів, вони обов’язково порадять звернути увагу на:

  1. Об’єм ОЗУ. Чим більше об’єму ОЗУ, тим швидше працює програмна частина пристрою. Актуальним є об’єм 8 Гб. Цього достатньо для використання практично усіх сучасних програм і ігор. Якщо ж ремонт комп’ютерів проводиться для того, щоб потім дивитись на ньому фільми, слухати музику та працювати з офісними додатками, то краще обрати об’єм 4 Гб. Якщо ж в цілях економії Ви вирішили обрати об’єм 2 Гб, то будьте готові, що пристрій не функціонуватиме нормально. Є ще планка — з 16 Гб, але в неї вкладати гроші варто лише у тому випадку, якщо Ви збираєтеся використовувати пристрій для заробітку.
  2. Таймінг. Чим значення нижче, тим тимчасова затримка сигналу менша. Від таймінгу залежать затримки читання даних з пам’яті і пропускна спроможність ділянки «процесор-пам’ять» (іншими словами, швидкодія системи).
  3. Частоту. Чим значення вище, тим більша пропускна спроможність. Якщо у Вас дуже старий ПК, то можна вибрати частоту до 1600 Мгц. Для комп’ютерів середнього класу достатньо 1600 Мгц. А ось програмістам, 3d-дизайнерам і відеомонтажерам краще розщедритися і узяти ОЗУ з частотою 2400 Мгц. Варто відмітити, що з високочастотними планками працюють далеко не усі процесори і материнські плати, тому ремонт комп’ютерів в Івано-Франківську краще довірити професіоналам.
комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років