Комп'ютерний сервіс Прокомп

Ремонт ноутбука та його модернізація

фото модернізованого ноутбука

Багато користувачів помічають, що з часом залишається все менше оперативної пам’яті, процесор майже завжди працює на повну, а на вінчестері немає вільного місця. В такому випадку проводять модернізацію пристрою, яка включає різні способи його покращити.

 

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Причини модернізації ноутбуку

Апгрейд ноутбука необхідний у таких випадках:

  1. Людина користується багатьма програмами, що працюють у фоновому режимі та вимагають більш високої потужності процесору.
  2. Модернізація допомагає збільшити кількість оперативної пам’яті та пам’яті відеокарти (це часто необхідно для комфортного використання графічних редакторів або роботи ігор).
  3. Такий ремонт ноутбука потрібен і для збільшення вільного місця на жорсткому диску та з метою оновлення операційної системи.

Співробітники компанії «ПРОКОМП» у Івано-Франківську проводять діагностику та дають рекомендації щодо модернізації, але побажання клієнта залишають на першому місці.

Збільшення об’єму оперативної пам’яті

Питання збільшення об’єму пам’яті — одне з найбільш популярних. Але варто враховувати той факт, що цей процес може помітно відрізнятися залежно від моделі пристрою. Зазвичай ноутбук має 1 чи 2 слоти, 3 використовується дуже рідко.

Можливий варіант лептопу — взагалі без слоту, коли оперативна пам’ять напаяється на материнську плату та модернізація неможлива. Контролер пам’яті може підтримувати модулі розміром від 1 ГБ до 8 ГБ та загальний об’єм до 16 ГБ залежно від моделі.

Заміна процесору

Заміна процесора – досить нескладний тип ремонту. Зазвичай ця комплектуюча знаходиться на материнській платі і при заміні необхідно повністю розібрати ноутбук, якщо не брати до уваги деякі виключення.

Під час встановлення нового процесору важливо враховувати такі фактори:

  • важливо, щоб процесор був з тієї ж самої серії;
  • тепловиділення має співпадати;
  • в пристроях, випущених пізніше 2010 року, процесори часто напаяються на материнську плату, тому заміна буде невигідною.

Заміна вінчестеру

Більшість ноутбуків мають вінчестери з діаметром магнітних пластин 2,5 дюймів та товщиною 7-12 мм. Також може різнитися частота обертів шпинделю — 4200, 5400, 7200 або 10000 об/хв. Від цього залежить швидкість доступу до інформації та ціна.

Заміна вінчестеру з меншою частотою обертів на більшу не завжди вигідна. При високій частоті пристрій швидше нагрівається та споживає більше електроенергії. Тому комп’ютерний майстер у Івано-Франківську порадить оптимальний спосіб модернізації ноутбука.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років