Комп'ютерний сервіс Прокомп

Що вибрати: ремонт ноутбука в комп’ютерному сервісному центрі чи ремонт ноутбука своїми руками

Ремонт ноутбуків у сервісному центрі (Івано-Франківськ) своїми руками- Прокомп

Більшість сучасних людей користується ноутбуками, адже це дуже зручно та практично. Багатофункціональний мобільний пристрій може використовуватись для вирішення широкого спектру задач. Але, як і будь-яка інша комп’ютерна техніка, він може вийти з ладу, і дуже важливо своєчасно провести якісний ремонт ноутбука. Це дозволить відновити його працездатність з мінімальними витратами.

Самостійний ремонт ноутбуків

Це один з найдоступніших та дешевих способів обслуговування комп’ютерної техніки. Але власноруч можна відремонтувати ноутбук далеко не в усіх випадках. Крім того, це найвідповідальніший та найнебезпечніший вид сервісу, саме тому він вимагає від користувача, як мінімум знання внутрішнього устрою ноутбука.

Неважкі операції, такі як встановлення операційної системи, налагодження програмного забезпечення, заміна акумулятора – можна виконати по інструкції з Інтернету. А такі речі, як заміна материнської плати, клавіатури, відеокарти та інших пристроїв краще довірити професіоналам, наприклад, досвідченим працівникам комп’ютерного сервісу «ПРОКОМП» в Івано-Франківську.

Переваги обслуговування ноутбуків в сервісному центрі Івано-Франківська

Для усунення поломки ноутбука необхідно обов’язково розбирати корпус, а для цього потрібні спеціальні інструменти та особливі навички. Саме тому ремонт портативної техніки краще прийти в комп’ютерний сервісний центр. Професіонали виконують широкий спектр ремонтних робіт:

 • діагностика ноутбуків;
 • заміна термопасти;
 • встановлення ОС;
 • чищення ноутбуків від пилу;
 • ремонт техніки після заливання, падіння;
 • заміна жорсткого диска, клавіатури або інших модулів;
 • відновлення данних;
 • встановлення антивірусного ПЗ та ін.

Досвідчені спеціалісти можуть швидко розгледіти поломку, провести ремонт. Тільки справжні професіонали готові виконати ремонтні роботи та гарантувати їх високу якість.

Переваги професіонального ремонту ноутбуків в Івано-Франківську

Співробітники комп’ютерного сервісу «ПРОКОМП» – це справжні майстри своєї справи. Вони мають необхідні навички, досвід, знання та необхідні інструменти для проведення ремонту ноутбуків будь-якої складності.

Ми працюємо за дуже зручною для клієнтів схемою:

 1. Техніку можна підвезти до нашого офісу або наш співробітник забере її з вашого дому, офісу.
 2. Ми проведемо діагностику, озвучимо вартість та терміни виконання робіт і тільки після погодження з власником приступимо до ремонту.
 3. Після закінчення робіт ми проінформуємо вас дзвінком.

Оплата за ремонт ноутбука здійснюється після перевірки результатів робіт. Для постійних клієнтів, пенсіонерів, інвалідів, багатодітних сімей ми надаємо знижки.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років