Комп'ютерний сервіс Прокомп

Ремонт материнської плати

ремонт материнської плати Івано-Франківськ

Ремонт ноутбуків (Івано-Франківськ) допомагає вирішити будь-яку проблему пристрою. Материнська плата – це головний модуль, і в разі її поломки виникають проблеми в роботі пристрою — він може повністю вийти з ладу. Але в більшості випадків плату реально відремонтувати, якщо є запасні елементи. Для цього необхідно принести пристрій у сервісний центр.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Причини поломок материнської плати

Однією з головних причин того, що материнська плата перестає працювати – пролита на пристрій рідина ( навіть якщо це сталось задовго до поломки). Ремонт ноутбука необхідний і при механічних пошкодженнях, ударах та падіннях.

Така проблема стається також з пристроями, що були зібрані не професійно або ремонтувались некваліфікованим майстром. Щоб уникнути даної поломки, не варто заряджати пристрій через неоригінальний кабель. Також важливо стежити за справністю роз’єму живлення.

Головні ознаки поломки:

  • відсутність зображення на моніторі після включення;
  • часті перебої в роботі пристрою;
  • відсутність реакції при вмиканні;
  • проблеми з роботою клавіатури, тачпаду чи окремих портів.

Особливості ремонту материнської плати

Не варто намагатись самостійно розібрати ноутбук, щоб дізнатись причину поломки. В такій ситуації є можливість повністю зламати плату, що не дозволить відремонтувати її в подальшому. Тому діагностику варто проводити тільки в спеціалізованому центрі.

Потрапляння рідини на материнську плату – одна з найбільш поширених причин поломки. Якщо це сталось, необхідно відразу звертатись до майстра, тому що від цього залежать шанси врятувати ноутбук. Іноді пристрій продовжує працювати, та проблема з’являється значно пізніше — лише після того як ржа зачепить важливі комплектуючі пристрою.

Ремонт ноутбука (Івано-Франківськ, «ПРОКОМП») допомагає відновити роботу плати. Ремонту не підлягають лише пристрої, в яких стались обриви провідників або міжшарові замикання.

Також часто виникає проблема з BIOS. В разі її поломки перестає працювати монітор. Ремонт в сервісі «ПРОКОМП» проходить в декілька етапів:

  1. Ноутбук розбирають та з материнської плати знімають мікросхему BIOS. В деяких моделях їх дві, тому демонтують обидві.
  2. Деталь поміщають в програматор та записують на неї нову програму. Потім мікросхему встановлюють на своє місце.
  3. Не всі пристрої дають вільний доступ до BIOS. Тоді пошкодження цієї деталі є наслідком іншої несправності, але майстри визначать це під час діагностики.

Якщо причиною поломки стали перепади напруги, ремонт починається ще на стадії діагностики. Після чого комп’ютерний майстер визначить ступінь поломки. При потребі проведе заміну деяких електронних компонентів. Майстер по ремонту комп’ютерів допомагає швидко відновити роботу пристрою.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років