Комп'ютерний сервіс Прокомп

Не працює камера на ноутбуці

швидкий ремонт камери ноутбука

В сучасний комп’ютерний сервісний центр «ПРОКОМП», який працює в Івано-Франківську, практично кожен день звертаються власники ноутбуків. Причин звернень досить багато, але однією з найпоширеніших залишається усунення поломки веб-камери. Відразу можна відзначити, що в ряді випадків, коли камера лептопа перестає працювати, усунути несправність можна самостійно.

Звичайно, ремонт комп’ютерної техніки вимагає залучення фахівців, але вирішити питання з програмним збоєм цілком під силу пересічному користувачеві.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Як перевірити камеру на ноутбуці

Варіантів тут декілька, тому кожен користувач може вибрати найбільш підходящий. Отже, як же перевірити коректність роботи веб-камери:

  • за допомогою Skype;
  • використовуючи спеціальні додатки;
  • при відвідуванні онлайн-ресурсів з можливістю запису відео.

За оцінками досвідчених майстрів, перший спосіб залишається найпопулярнішим. Програма Skype дивно проста у використанні, тому навіть недосвідчений користувач, за допомогою спеціальної вкладки в меню налаштувань, зможе протестувати роботу свого девайса.

Використання спеціальних додатків і онлайн-сервісів підійде більш «просунутим» власникам лептопів. Важливо відзначити, що завжди необхідно використовувати продукти перевірених виробників.

Усунення поломки веб-камери

Якщо відеодевайс, до цього часу справно працюючий, перестає відповідати при зверненні, не варто поспішати в сервісний центр. Є кілька нехитрих рішень, які можуть прийти на допомогу:

  1. Перезавантажити пристрій.

З досвіду майстрів сервісного центру «ПРОКОМП», який функціонує в місті Івано-Франківськ, нескладний хід допомагає включити роботу спеціальної програми.

  1. Включити камеру.

За замовчуванням вона включена в автоматичному режимі. Але програмний збій може стати причиною відключення важливого доповнення.

  1. Переустановити драйвера.

Перед тим як приступати до переустановлення, варто видалити старе ПО. Завантажити драйвера для камери ноутбуку можна в інтернеті. Орієнтуватися важливо тільки на перевірені портали, без ризику скачати вірус.

Якщо жодне з перерахованих вище рішень не «реанімує» відеодевайс, то обійтися без візиту в сервісну майстерню не вийде.

Ремонт ноутбука Івано-Франківськ допомагає швидко і з гарантією повернути корисну комп’ютерну техніку в працездатний стан.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років