Комп'ютерний сервіс Прокомп

Чому ноутбук не бачить USB пристрої

Причини поломки USB у ноутбуці

USB-порт (Universal Serial Bus) – це стандартний інтерфейс кабельного з’єднання у персональних комп’ютерів. Він застосовується для передачі цифрових даних на короткі відстані. Два USB-порти дозволяють різним пристроям встановити зв’язок один з одним і спільно виконувати одне конкретне завдання. При необхідності, такі порти можуть навіть передавати електроенергію (наприклад, заряджати телефон).

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Чому не працює USB-порт?

Основні причини припинення роботи USB-порту та їх вирішення:

  • Пошкодження контролера. Це, мабуть, найгірший результат для будь-якого користувача, оскільки він змушує витрачати певну суму на ремонт. Якщо USB-контролер на материнській платі був фізично пошкоджений, проблему не виправити іншим способом, окрім як віддати плату на ремонт в комп’ютерний сервісний центр.
  • Неправильні налаштування BIOS. Якщо ви не можете увійти в BIOS через те, що не працює USB-роз’єм, скористайтеся клавіатурою зі штекером PS/2. Щоб виправити цю помилку необхідно зайти в розділ BIOS – Advanced. Тепер відкрийте підрозділ “Налаштування конфігурації пристроїв” (Onboard Devices Configuration). У ньому знаходяться налаштування, які відповідають за функціонування USB-контролерів. Включіть їх.
  • Відсутність підключення до материнської плати. Нерідко в комп’ютері може відійти контакт. Будь-який удар і, тим більше, несподіване падіння пристрою можуть викликати розрив з’єднання. Перевірте, чи надійно під’єднані роз’єми USB1 і USB2.
  • Пошкодження кабелю. Цілком можливо, що причина по якій комп’ютер не може визначити підключений USB-пристрій в тому, що сам пристрій несправний. У більшості випадків це пов’язано з пошкодженням кабелю, замініть його.
  • Брак електроенергії. Якщо до вашого комп’ютера під’єднати забагато пристроїв, існує ймовірність того, що їм усім просто не вистачить електроенергії для повноцінного функціонування. Тому спробуйте відключити непотрібні в даний момент девайси та перевірити працездатність пріоритетного пристрою.
  • Драйвери. Один з найважливіших аспектів нормального функціонування пристроїв – драйвери. Нерідко ми або зовсім забуваємо або оновлюємо їх раз в п’ять років. Тому, якщо ви зіткнулися з неробочим USB-пристроєм, рекомендуємо спробувати оновити драйвери для нього.

Якщо описані вище способи вам не допомагають, звертайтесь по ремонт ноутбука Івано-Франківськ до сервісного центру PROКОМП. Діагностика поломки безкоштовна, після визначення проблеми майстер скаже ціну за ремонт, орієнтовний прайс ви можете глянути на сайті у відповідному розділі. Встановити антивірус на комп’ютер після ремонту в нашому сервісі можна безкоштовно за вашим бажанням. Телефонуйте.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років