Комп'ютерний сервіс Прокомп

Налаштування TV та комп’ютерів

підключаємо ноутбук до телевізора

Дуже часто користувачі шукають інформацію про те, як під’єднати комп’ютер до телевізора. Можна звернутися у комп’ютерний сервісний центр або вирішити питання самостійно. Існує два способи, за допомогою яких можливо під’єднати ПК до телевізору: через кабель або Wi-Fi. З останнім все просто – сигнал передається за допомогою Wi-Fi Direct або DLNA. А ось у кабелях треба розібратися.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Використовуємо кабель

Усі порти, які можна використати при підключенні, поділяються на декілька видів:

  • HDMI – цифровий, транслює й аудіо, й відео;
  • VGA – аналоговий, транслює лише відео без звуку;
  • DVI – цифровий, транслює лише відео.

Перелічені вище порти можна назвати універсальними, тому вірогідність того, що ваш ПК обладнаний одним із них, дуже висока. Якщо ні – їх з легкістю можна придбати в Івано-Франківську. Існують й інші типи роз’ємів, але ці – найвідоміші. Ноутбуки Apple, наприклад, мають USB-C, Mini DisplayPort та ін.

Наступний крок – визначаємо роз’єм телевізору. Більшість техніки, що є на ринку, має роз’єми VGA та HDMI. Старі моделі мають порт RCA. Штекер, що підходить до нього, має назву «тюльпан».

HDMI

Оптимальний варіант – коли телевізор та ПК мають однаковий роз’єм – HDMI. Тоді все елементарно та просто. У випадку, коли телевізор не має такого порту, потрібно придбати спеціальний конвертер сигналу. У деяких ситуаціях додатково знадобиться кабель для звукового сигналу, один кінець якого потрібно вставити у конвертер, а інший – у комп’ютер. Якщо ви хочете підключитись до телевізора Mac, на допомогу прийде Mini DisplayPort. Для передачі звуку знадобиться й додатковий адаптер. ПК Apple з роз’ємом Thunderbolt 3 потребує кабелю HDMI та багатопортовий цифровий AV-адаптер USB-C.

Виникають проблеми при підключенні або відсутні відео/звук? Зверніть увагу на якість техніки. В таких ситуаціях рекомендується ремонт комп’ютерів.

VGA та RCA

Для перших телевізорів потрібен конвертер, що перетворює HDMI та DVI на VGA. Для телевізора з «тюльпаном» потрібен той самий конвертер, але він повинен транслювати сигнал у RCA.

Для налаштування дотримуйтесь послідовності:

  1. З’єднайте пристрої за допомогою кабелю.
  2. Налаштуйте зображення через ПК.
  3. Насолоджуйтесь переглядом.

Допомога сервісу

Якщо жоден із способів вам не допоміг, слід звернутися до спеціалістів, що здійснюють ремонт комп’ютерів (у Івано-Франківську). Дуже часто під час під’єднання, проблеми виникають саме через технічні недоліки. Майстри сервісу PROKOMP усунуть наявні проблеми та підкажуть, як під’єднати комп’ютер до телевізора.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років