Комп'ютерний сервіс Прокомп

Як перевстановити Віндовс

Як перевстановити Віндовс - «ПРОКОМП» Івано-Франківськ

Рано чи пізно кожен користувач комп’ютера або ноутбука стикається з необхідністю перевстановити операційну систему. І якщо одні власники техніки можуть виконати ці дії майже з закритими очима, то у початківців зазвичай виникають проблеми. Щоб зберегти працездатність техніки та не втратити важливі дані, краще звернутись до комп’ютерного сервісу «ПРОКОМП», де установка Windows Івано-Франківськ не займе багато часу. Всі роботи виконують професіонали, тому ми гарантуємо високу якість будь-яких послуг.

Як встановити Windows вбудованими засобами

Більшість ноутбуків та комп’ютерів дозволяють встановити ОС Windows, необхідні драйвера та програми в автоматичному режимі. Тобто все, що потрібно від користувача, це запустити процес відновлення ПЗ.

Це один з найзручніших способів самостійного встановлення операційної системи Віндовс. Якщо ви не бажаєте звернутися до майстер по ремонту комп’ютерів, самостійно відновити ОС можна декількома способами:

  1. Після ввімкнення майже на всіх ПК та ноутбуках на екрані з логотипом виробника внизу можна побачити текст, який визначає потрібну комбінацію клавіш для запуску засобів відновлення ПЗ. Частіш за все, щоб почати відновлення, потрібно натиснути F2.
  2. Користувачі Windows 8 також можуть скористатись можливістю автоматичного переустановлення ОС. Для цього потрібно зайти в «Налаштування комп’ютера», вибрати пункт «Загальні», «Видалення всіх даних та переустановлення Windows». Весь процес встановлення ОС, драйверів, базових програм пройде автоматично.

Але не в усіх випадках існує можливість скористатись вбудованими засобами відновлення Віндовс. Частіш за все це відбувається тоді, коли на ПК або ноутбуці встановлено неліцензійне ПЗ.

Як перевстановити Windows без розділу відновлення

Якщо по деяким причинам на жорсткому диску відсутній прихований розділ відновлення ОС, краще звернутись за допомогою в сервісний центр. В комп’ютерному сервісі «ПРОКОМП» встановлення Windows Івано-Франківськ займає небагато часу.

Наші фахівці встановлять необхідні драйвера та програми, щоб ви мали змогу надалі користуватись можливостями свого комп’ютера або ноутбука. При необхідності ми відновимо дані та проведемо сервісне обслуговування техніки (очищення від пилу, видалення вірусів та ін.). Замовити будь-які послуги або отримати консультації можна за телефоном (098)777-98-64.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років