Комп'ютерний сервіс Прокомп

Ноутбук не бачить Wi-Fi – причини та їх усунення

відсутность зв'язку Wi Fi

В наш час мережі Wi-Fi мають широку популярність, більшість сучасних людей без них просто не уявляють своє повсякденне життя. Особливо затребувані бездротові мережі для різних мобільних пристроїв, зокрема ноутбуків. Тому дуже прикро, якщо ноутбук не приймає сигнал Wi-Fi та не може підключитися до інтернету. Які причини заважають підтримувати комп’ютеру зв’язок з інтернетом та що слід робити, щоб його відновити? Зазвичай проблеми не складні, їх можна вирішити швидко та самостійно.

Але інколи бувають непрості ситуації, коли однозначно необхідно звернутися до фахівців та навіть віддати свій лептоп в ремонт. Якщо вас цікавить ремонт ноутбука в Івано-Франківську, наш сервісний центр PROKOMP завжди допоможе. Наші фахівці проведуть діагностику, детально опишуть існуючу проблему та запропонують найкращі шляхи її вирішення.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Основні причини відсутності зв’язку Wi Fi

Якщо ваш ноутбук не бачить Wi Fi, не треба засмучуватися та одразу звертатися за допомогою до фахівців, щоб розібратися з причинами відсутності підключення до бездротової мережі. Спочатку треба спробувати самим налагодити інтернет з’єднання. Наш комп`ютерний майстер в Івано-Франківську рекомендує зробити такі прості дії:

  • Перевірити кнопку включення Wi-Fi. На різних моделях ноутбуків вона може відрізнятися та розташовуватися в різних містах.
  • Перезавантажити роутер (відключити живлення та деякий час) та одночасно перезавантажити ноутбук.
  • Перевірити наявність драйвера та правильність його установки. При необхідності драйвер слід перевстановити.
  • Створити нове мережевого підключення. Часто проблеми з мережею виникають після перевстановлення Windows. Якщо встановлені необхідні драйвера та включений сам Wi-Fi, потрібно ще встановити з’єднання з мережею за допомогою майстра налаштування.
  • Скористатися функцією «Діагностика неполадок», яка є в кожному програмному забезпеченні.

Якщо після виконання вище зазначених дій ваш ноутбук все ще не бачить з’єднання Wi-Fi, слід звернутися до фахівців. Можливо вам знадобиться навіть послуга «діагностика та ремонт комп’ютера Івано-Франківськ». Майстри нашого сервісного центру PROKOMP допоможуть в будь-якій ситуації. Вони усунуть як прості неполадки, так і складні поломки, підходячи до виконання роботи індивідуально та з відповідальністю

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років