Комп'ютерний сервіс Прокомп

Вибираєм ноутбук для ігор

комп’ютер для ігор

Минули часи, коли на простенькому ноутбуці можна було без особливих проблем з керованістю і відображенням картинок грати в різні ігри. Сучасні програми являють собою не просто симпатичну картинку, а цілий світ, який виглядає дуже натуральним, а тому вимагає високих характеристик. Щоб придбати ноутбук для ігор, можна володіти поверхневими знаннями про апаратну складову комп’ютерів або проконсультуватися у кваліфікованого продавця.

Під час придбання ігрового портативного комп`ютеру варто пам`ятати, що:

  • техніка для роботи або навчання, не володіє достатньою потужністю;
  • краще придбати якісну модель, аніж потім намагатись грати на «слабенькому» пристрої.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

На що потрібно звертати увагу при покупці ігрового ноутбуку

Перед придбанням ігрового лептопа важливо взяти до уваги декілька особливостей, які забезпечують комфортну гру. Розберемо головні складові портативного комп’ютера, на якому можна грати з задоволенням.

  1. Ноутбук для ігор має графічний процесор. Від його роботи багато що залежить. На сьогодні найкращими варіантами є Intel Core i7, які перевершують процесори (мобільні) від AMD з різних тестів. Якщо в роботі ноутбуку виникнуть проблеми, то варто подумати про зміну та встановлення програмного забезпечення.
  2. Ігрова відеокарта має бути дискретна, з виділеною пам’яттю від 2 Гб. Надійні виробники – NVIDIA і ATI. Необхідно, щоб графічна карта не споживала ресурси комп’ютера, а мала достатній ресурс своєї пам’яті. Вона повинна забезпечувати стабільну графіку в ресурсномістких додатках. Якщо під час роботи з лептопом виникають труднощі, то потрібно звернутися до спеціалістів за консультацією. Однією з найкращих в цій справі є компанія ПРОКОМП в Івано-Франківську. В деяких варіантах може знадобитись заміна відеокарти в ноутбуці.
  3. Оперативна пам’ять (краще від 8 Гб). Не економте на ній. Реалізм сучасних комп’ютерних розваг вийшов на фантастичний рівень. Вибирайте ноутбук для ігор, в якому можна нарощувати пам’ять.
  4. Вінчестер SSD або SATA. Перший надійніше і легше, у нього немає механічних частин, що рухаються, як у другого. Є і гібридні рішення. Беріть ноутбуки з жорстким диском не менше 1 терабайта.
  5. Акумулятор. При великому навантаженні він розряджається набагато швидше, потрібна буде розетка поблизу. Хороший ноутбук для ігор повинен Вам забезпечувати кілька годин автономної роботи!
  6. У сучасних додатках ефекти вийшли на новий рівень, тому треба правильно обрати звукову карту. У вбудованих динаміках немає необхідної якості, купіть навушники або колонки (зовнішні).
  7. Екран в 17 дюймів буде оптимальним для ігрового ноутбуку, краще дозвіл-Full HD 1920×1080. Варто відзначити, що при тривалому використанні портативного комп’ютера може знадобитись заміна процесора у ноутбуці, що також є нескладним завданням для спеціалістів ПРОКОМП.

Візьміть до уваги ці поради та обирайте найкращу техніку.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років