Комп'ютерний сервіс Прокомп

Шумить комп’ютер?

Шумить комп'ютер?

Якщо Ви помітили, що голосніше шумить системний блок – давайте разом вирішимо цю проблему. Тому що вона може призвести до більш серйозних пошкоджень. Шум спричиняють вентилятори кулерів, які відповідають за охолодження систем. Зазвичай він незначний. Але буває декілька основних причин, які викликають серйозне підвищення гучності їх роботи:

  • кулер запилився, і це заважає йому тихо працювати;
  • в нього потрапив якийсь предмет, що спричиняє додатковий шум під час його роботи;
  • лопасті вентилятора, обертаючись, стикаються з проводом;
  • погіршилась фіксація крильчатки;
  • висохло мастило, що призводить до збільшення тертя підшипників, та їх псування.

Якщо комп’ютер працює надто гучно лише під час запуску деяких програм – значить вентилятори працюють на межі можливостей. Їх потрібно замінити на потужніші. Так можна вчинити і у випадках, коли виникли проблеми з крильчаткою чи мастилом, або ж довірити ремонт деталі досвідченому майстру. Наш сервісний центр PROКОМП швидко, якісно та надійно виконає необхідні дії. Якщо Вам потрібен ремонт комп’ютера в Івано-Франківську – звертайтесь до нас і Ви точно залишитесь задоволені.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом


Чи можна самому зменшити шум роботи комп’ютера?

У деяких випадках – так, якщо Ви впевнені, що зможете виявити, який саме кулер вийшов з ладу, та зробити все акуратно й не пошкодити свій комп’ютер.

  1. Ви можете самостійно почистити кулер від пилу. Візьміть м’яку щіточку і легенько пройдіться нею по вентилятору та радіатору.
  2. Якщо помітили в кулері щось стороннє – приберіть його.
  3. Відсуньте від лопастей вентилятора провод, якщо він щільно прилягає до них, та ускладнює їх обертання.

Як запобігти появі зайвого шуму?

Обов’язково хоча б раз на рік потрібно проводити в кулері заміну мастила, а якщо Ви багато часу проводите за іграми – то, навіть, частіше. Бажано також перед цим почистити підшипники від бруду. Тоді кулер точно довго прослужить.

Найкраще доручити це професіоналам. Ми акуратно виконаємо роботу та підберемо Вам якісне мастило. Ми здійснюємо будь-який ремонт комп’ютера (Івано-Франківськ), від найменших дрібниць до серйозних несправностей, з максимальною відповідальністю. Своєчасна профілактика попередить ремонт системного блоку. А Ви збережете час, кошти та енергію для своїх цілей, проектів та ідей. PROКОМП – Ваш надійний друг.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років