Комп'ютерний сервіс Прокомп

Наші послуги

Комп’ютер або ноутбук вимагає лагодження? Немає часу возитися з технікою і шукати місце, де її могли б привести в порядок? Потребуєте у наданні комплексу послуг, пов’язаних з обслуговуванням і налаштуванням офісної комп’ютерної мережі?

Сервісний центр «PROКОМП» – то місце, куди ви завжди можете звернутися для вирішення найрізноманітніших комп’ютерних завдань на дому або в офісі! Також ми пропонуємо абонентське обслуговування для корпоративних клієнтів, які бажають своєчасно отримувати комп’ютерну допомогу від першокласних фахівців, а не слухати постійні відмовки і порожні обіцянки..

Ми налаштовані на взаємовигідну, довгострокову співпрацю і готові на практиці довести, що ремонт комп’ютерів може бути швидким і зручним!

 

 

Ремонт, налаштування, апгрейд ноутбука та ПК

Від поломок комп’ютерної техніки в наш час ніхто не застрахований. Найсучасніша і надійна техніка з часом виходить з ладу, і вам може знадобитися ремонт ноутбуків в Івано-Франківську.

Ми готові в будь-який момент відправити до вас майстра, який проведе ретельну діагностику вашого пристрою, відремонтує або замінить (при необхідності) окремі функціональні частини, виконає налаштування систем ПК або ноутбука, тим самим забезпечуючи подальшу коректну роботу обладнання.

Збірка і модернізація комп’ютера – корисна опція для створення пристрою, яка в повній мірі відповідає вимогам клієнта і здатна задовольнити всі його потреби. Апгрейд ноутбука дозволяє на виході отримати надпотужний, високопродуктивний агрегат без серйозного удару по вашому бюджету!

Встановлення Windows і інсталяція ПО

Минуло чимало часу з тих пір, як корпорація Microsoft презентувала світу своє дітище – ОС Windows, яка за роки свого існування вже дуже полюбилася користувачам по всьому світу. Ми пропонуємо встановлення Windows будь-якої версії і всіх драйверів, необхідних для її коректної роботи на дому або в офісі у клієнта.

На сьогоднішній день в світі не існує комп’ютерного пристрою, здатного функціонувати без програмного забезпечення. Саме тому встановлення програм користується величезним попитом у клієнтів комп’ютерних сервісів. Фахівці фірми «PROКОМП» швидко і якісно встановлять будь-які програми на ваш комп’ютер або ноутбук.

Усунення вірусів, встановлення програм-антивірусів, відновлення даних

Ви підозрюєте, що на ваш комп’ютерний пристрій була здійснена вірусна атака? Бажаєте надійно захистити свій пристрій від несанкціонованих втручань? Лікування та видалення вірусів і встановлення антивіруса – то, що допоможе вам запобігти маси проблем, в тому числі і уникнути втрати важливої ​​інформації. Також ми пропонуємо клієнтам відновлення даних з різних носіїв.

Підключення мережевого обладнання

Існує досить поширена, але глибоко помилкова думка, що роутер або маршрутизатор здатний підключити і налаштувати навіть школяр. Насправді, існує маса тонкощів і нюансів цієї процедури, які не відомі простому користувачеві ПК. Налаштування роутерів в Івано-Франківську фахівцями нашого сервісу – гарантія того, що обладнання буде працювати коректно і не підведе вас в самий відповідальний момент!

Налаштування серверів і абонентське обслуговування

Результативність роботи численних співробітників офісу багато в чому залежить від коректної роботи сервера і корпоративних мереж. Ми пропонуємо допомогу професіоналів у виборі і налаштування серверного обладнання, створення в вашому офісі серверної кімнати (якщо в цьому є необхідність), контроль за роботою всіх функціональних пристроїв.

Сьогодні небагато організацій можуть собі дозволити утримувати в штаті досвідченого комп’ютерника, здатного постійно підтримувати здоров’я офісної техніки. Гідним виходом з цієї ситуації здатний замовлення абонентського обслуговування. Для обговорення умов співпраці, зв’яжіться зручним для вас способом з фахівцям комп’ютерного сервісу «PROКОМП»!

комп'ютерна допомога