Комп'ютерний сервіс Прокомп

Вибираємо монітор для комп’ютера

ремонт монітора

Монітор – це невід’ємний елемент ПК, який служить для обміну інформацією між користувачем та системою. На жаль, іноді з різних причин він підводить власника і виходить з ладу. Усунути поломку допоможе комп`ютерний майстер в Івано-Франківську, але «реанімувати» техніку фахівці компанії «ПРОКОМП» можуть не у всіх випадках. Саме тому багатьом користувачам доводиться купувати новий дисплей і в цій ситуації важливо знати, як правильно вибрати монітор для комп’ютера.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Як вибрати монітор

При виборі дисплея в першу чергу потрібно оцінити такі параметри:

  1. Діагональ. Для дому та офісу досить діагоналі 19-22 дюйми, для ігор краще вибрати модель на 23-27 дюймів. Для виконання завдань, що вимагають високої деталізації картинки, варто купити дисплей розміром від 24 дюймів.
  2. Розподільна здатність. Найпопулярнішими варіантами сьогодні вважаються 1366х768 пікселів (для моделей на 19 дюймів) та 1680х1050 пікселів (для 22-дюймових моделей). Вибір залежить від того, наскільки вам комфортно працювати з такими параметрами.
  3. Тип матриці. Якщо для Вас велике значення має передача кольору та широкий кут огляду, віддайте перевагу матрицями MVA/PVA або IPS. Для більш простих завдань можна купити моделі з TN+Film матрицями. Перед покупкою також зверніть увагу на час відгуку, якість передачі кольору, кут огляду.

При виборі монітора врахуйте, що в деяких випадках може знадобитися заміна відеокарти на більш продуктивний варіант.

Монітор для роботи

Для вирішення неспецифічних задач підійдуть бюджетні моделі з діагоналлю 19-22 дюйми, а при роботі з великими таблицями, багато віконними програмами – на 23-25 дюймів. Гарним рішенням стане покупка дисплея з покриттям антивідблиску, функцією усунення мерехтіння, фільтром синього відтінку.

Однак переплачувати за високу швидкість відгуку і бездоганну передачу кольору в цьому випадку не обов’язково. Якщо при підключенні виникнуть проблеми, майстер «ПРОКОМП» виконає швидке налаштування обладнання. Щоб викликати майстра по ремонту комп’ютерної техніки, залиште свій номер телефону на сайті компанії.

Монітор для ігор

Якісний ігровий режим може забез печити монітор діагоналлю від 25-27 дюймів з графікою в форматі FullHD та кутом огляду не менше 170 градусів. Додатковою перевагою стане наявність 3D-режиму, який зробить гру максимально реалістичною. Якщо ви віддаєте перевагу динамічним іграм, тоді варто вибрати монітор для комп’ютера з відгуком не більше 2 мс.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років