Комп'ютерний сервіс Прокомп

Коли потрібно викликати майстра по ремонту комп’ютерів

ремонт комп'ютера в офісі

Не кожен власник комп’ютера є упевненим користувачем. Часто виникають проблеми, які важко або зовсім неможливо вирішити без фахівця. Саме тому налаштування та обслуговування комп’ютерної техніки – популярна і потрібна послуга. Вона гарантує, що після дій майстра компанії «ПРОКОМП» ваше обладнання буде працювати надійно та ефективно. Головна причина виклику майстра в Івано-Франківську – поломка комп’ютера. Але допомога також може знадобитися для проведення профілактики пристрою, заміни окремих компонентів, відновлення втрачених файлів. Встановлення Windows Івано-Франківськ порадить, видалення прихованих майнерів, вірусів, чищення реєстру, складання, модернізації ПК та інше.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Апаратні несправності

Усі проблеми апаратного характеру можна розділити на шість категорій.

 1. Некоректна робота ПК – пристрій включається, але під навантаженням або через декілька хвилин зависає.
 2. Не завантажується ОС – запуск припиняється на логотипі операційної системи (до призначеного для користувача інтерфейсу справа не доходить).
 3. Комп’ютер працює, але екран чорний – на материнській платі діоди горять; вентилятор над процесором працює, але на монітор відеосигнал не йде.
 4. Не функціонують окремі компоненти – проблеми з Wi-Fi-модулем, портом USB, кардридером, DVD-приводом.
 5. ПК не подає «ознаки життя» – звукових сигналів немає, зображення відсутнє, світлодіоди не світяться, вентилятор мовчить.
 6. Припинення роботи BIOS – ПК працює, але несподівано робота BIOS припиняється, і висвічується: «Помилка».

Якщо Ви зіткнулися з якою-небудь з перелічених вище проблем, то це означає, що майстер по ремонту комп’ютерів Вам точно не завадить. Зрозуміло, можна спробувати розв’язати проблему самостійно, але так можна і посилити ситуацію.

В основному, компоненти ПК виходять з ладу з наступних причин:

 • перевантаження в електромережі;
 • удару блискавки в електропроводи;
 • перегрівання через відсутність належного охолодження;
 • механічних ушкоджень елементів на друкованих платах;
 • статичного розряду, який виникає при торканні компонентів.

Програмні несправності

Неправильна прошивка BIOS, різні збої в ОС і програмному забезпеченні, некоректна робота драйверів, усе це вважається програмними несправностями. Проявляються ці збої внаслідок неправильної установки програм, дії шкідливого ПО.

Якщо ви помітили, що Ваш комп’ютер став повільно завантажуватися, з’являються помилки після запуску, деякі ігри перестали вмикатись, а додатки почали часто зависати, то це явні ознаки програмного збою. Самостійно вирішити більшу частину проблем цілком реально, але на це піде немало часу. Комп`ютерний майстер Івано-Франківську виконає ж цю роботу швидко та на високому професійному рівні.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років