Комп'ютерний сервіс Прокомп

Клавіатура ноутбука не працює: причини, усунення проблеми

не працює клавіатура ноутбука

Якщо не працює клавіатура на ноутбуці, не треба поспішати в магазин за новим пристроєм. Вияснимо, чи могла зламатись лише клавіатура, чому це сталось, чи можливо вирішити таку проблему самостійно. Пам’ятайте, що вчасна діагностика та ремонт ноутбуків у сервісному центрі в Івано-Франківську – запорука правильної та тривалої роботи вашого гаджета.

Не працюють кнопки на клавіатурі ноутбука: типові причини

  1. Клавіші можуть вийти з ладу через програмний збій. Перш за все, перезавантажте пристрій за допомогою мишки чи тачпаду. Якщо це не допомогло, відкрийте меню BIOS та «скиньте» останні налаштування.
  2. Відсутність чи пошкодження драйверів також можуть блокувати роботу клавіатури. Щоб вирішити цю проблему, зайдіть на сайт виробника, завантажте драйвер, який підійде для вашої моделі. Після встановлення, перевірте роботу кнопок та підсвічування.
  3. Через пошкодження чи окислення шлейфу може перестати працювати клавіатура на ноутбуці. Краще не розбирати пристрій самостійно, щоб не зламати його сильніше.
  4. Механічне пошкодження та пролита рідина також є поширеними причинами. Самостійно врятувати клавіатуру важко, тому найкраще – якомога швидше везти пристрій у сервіс «ПРОКОМП».

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Не працює права половина клавіатури на ноутбуці

Інколи клавіатура не повністю виходить з ладу, на ній не відповідають деякі кнопки. Якщо не працюють букви на клавіатурі ноутбука, причиною може бути бруд та пил.

Найчастіше проблемною виявляється права частина. Якщо вона не працює, скористайтесь однією з порад:

  •  За увімкнення цієї половини відповідає клавіша Num Lock. Якщо ви її увімкнули, то має загорітись зелений сигнал.
  •  Наступний варіант – виконати послідовність дій (Система – Параметри – Клавіатура – Клавіші миші) і зняти галочку біля рядка «Дозволити керувати вказівником з клавіатури».

Річ у тому, що ця частина – це не лише додаткова клавіатура, а ще й альтернатива мишці, інколи через оновлення збиваються налаштування, і на клавіатурі ноутбука не працюють деякі кнопки.

Якщо не працює підсвічування клавіатури на ноутбуці, спробуйте перевірити наявність драйверів. Необхідно завантажити потрібні драйвери з офіційного сайту виробника, що підходять для вашої моделі.

Якщо клавіатура таки вийшла з ладу, або жоден зі способів самостійного ремонту не допоміг, не гайте часу, звертайтеся до досвідчених майстрів сервісного центру «ПРОКОМП» (у місті Івано-Франківськ).

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років