Комп'ютерний сервіс Прокомп

Якісна діагностика ноутбуків

ремонт акумулятора ноутбука

Ноутбук – надійний помічник не лише у навчанні чи роботі, а й у спілкуванні в соціальних мережах. Варто відзначити, що найбільш вразливою деталлю якого є акумулятор. Саме від нього залежить термін та якість роботи портативного комп’ютера. Варто відзначити, що потрібно регулярно проводити діагностику ноутбуків незалежно від особливостей роботи портативного комп’ютера. Найкраще з цим завданням впораються спеціалісти компанії ПРОКОМП з міста Івано-Франківськ.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Експлуатація акумулятора в ноутбуці

Після придбання портативного комп’ютера не варто працювати з тим зарядом, що є. Перш за все треба зарядити його повністю, і лише після того починати роботу. Потрібно повторити це тричі. Під час трикратного заряду та розряду акумулятора не рекомендовано його перевантажувати, наприклад, переглядом фільмів с DVD. Перший час майте на увазі, що потрібно аби батарея попрацювала з неповною завантаженістю. Таким чином Ви зможете продовжити термін роботи ноутбуку. Лептоп має стояти на рівній та твердій поверхні, далеко від різноманітних нагрівальних приладів. Важливою умовою є вільний доступ до вентиляційних отворів. Ці заходи можуть допомогти зменшити витрати енергії на роботу двигунів в системі охолодження.

Спеціалісти рекомендують повторювати трикратний цикл повного заряду батареї приблизно один раз на рік. Якщо виникають питання з роботи ноутбука, то треба звернутися у комп’ютерний сервісний центр. Варто відзначити, що компанія ПРОКОМП в Івано-Франківську відмінно впорається не лише з діагностикою Вашого ноутбуку, а й з можливим ремонтом чи зміною програмою забезпечення. Найпопулярнішими послугами компанії є:

  • встановлення програмного забезпечення;
  • ремонт лептопів, смартфонів та стаціонарних комп`ютерів.

Як продовжити термін служби акумулятора ноутбуку

Аби продовжити термін експлуатації акумулятора, варто дотримуватися кількох правил.

  1. При експлуатації ноутбуку ніколи не залишайте батарею повністю розрядженою протягом тривалого терміну. Якщо індикатор показує мінімальні критичні значення (0% – 10%), то необхідно ставити девайс на зарядку.
  2. Під час користування ноутбуком не варто залишати його у виключеному стані та одночасно підключеним до зарядного пристрою, який, в свою чергу, підключений до електричної мережі 220В. Якщо робота портативного комп’ютера супроводжується різними труднощами, він «зависає», то варто подумати про ремонт ноутбуку чи його повну діагностику.
  3. Тривалість правильної експлуатації батареї залежить безпосередньо від кількості циклів розряду – заряду, які вона «прожила». Чим більше відбувається цих циклів, тим менше «живе» батарея.

Дотримуйтесь цих порад, і Ваша техніка працюватиме набагато довше.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років