Комп'ютерний сервіс Прокомп

Чому комп’ютер сам вимикається?

компютер вимикається самостійно

Причин для того, щоб комп’ютер почав сам вимикатися існує досить багато. Ремонт комп’ютера в Івано-Франківську кожен житель цього міста може доручити компанії PROKOMP. Тут допоможуть усунути не тільки несправність, але і визначать її причини. Це може бути:

  1. Стрибок напруги, наслідками якого стала несправність блоку живлення.
  2. Слабке охолодження, через яке деталі перегріваються.
  3. Накопичення пилу, внаслідок чого відбувається перенагрівання або збої, що призводять до вимикання.

Усунення несправності є лише етапом, важливо визначити причини, завдяки чому можна уникнути появи такої самої несправності в майбутньому.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Причини виключення комп’ютера

Івано-Франківськ – невелике місто і знайти в ньому досвідченого експерта досить важко. Тим більше такого, який зможе зробити правильний ремонт, уникнути повторення проблеми в майбутньому. Досвідчений фахівець може визначити й інші причини, що призводять до вимикання ПК. Це можуть бути:

  • наслідки вірусного зараження ПК. Шкідливі програми можуть змушувати комп’ютер відключатися без команди користувача;
  • несправність оперативної пам’яті може призвести до зависань, повільної роботи, вимикання. Тут важливо не тільки замінити плату, а ще й зрозуміти, чому вона вийшла з ладу;
  • несправність материнської плати може стати ознакою такої поломки. І якщо це так, то тільки експерт зможе знайти проблему і усунути її.

Накопичення пилу в комп’ютері може призвести до поломки – запилюжені плати можуть сильно грітися або ж може відбуватися окислення контактів, внаслідок чого комп’ютер може не лише постійно вимикатися, але і не включатися взагалі. Постійні вимикання можуть бути першими симптомами такої проблеми.

Варіанти відновлення

Щоб зробити ремонт або навіть усунути проблему до її появи, потрібно проводити профілактику. Це можна зробити і самостійно, проте ефективність процедури буде набагато нижчою, ніж в разі, якщо її буде виконувати професіонал.

Комп’ютерного майстра в Івано-Франківську реально знайти в компанії PROKOMP. Тут можна вирішити будь-яку проблему, пов’язану з працездатністю ПК, запросити фахівця додому або ж привезти свій комп’ютер прямо за адресою компанії, щоб її співробітники змогли провести діагностику, швидше виявити несправність, через яку комп’ютер сам вимикається і приступити до її усунення.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років