Комп'ютерний сервіс Прокомп

Синій екран комп’ютера: що трапилось, як полагодити?

Синій екран комп’ютера

Синій екран віндовс лякає користувачів, змушує хаотично натискати клавіші. Що це таке, чому на комп’ютері з’являється синій екран, що з ним робити? Існує декілька можливих ситуацій:

  • При запуску комп’ютера синій екран може свідчити, що якась апаратна частина пристрою не підключена, наприклад, від’єдналась клавіатура.
  •   Пристрій інформує про сканування системи.
  • Синій екран після включення комп’ютера може бути результатом запуску меню BIOS.

Усі ці ситуації не є страшними, головне – уважно читати повідомлення, щоб зрозуміти, що робити далі. Але інколи синій екран смерті (BSOD) – це наслідок критичних проблем, вирішити які допоможуть майстри сервісу «ПРОКОМП» (Івано-Франківськ).

Причини появи blue screen of death

Коли система Windows знаходить некоректний код або STOP-помилку, вона блокує роботу гаджета та виводить інформацію про помилку на синьому фоні на монітор. У такій ситуації можна дочекатись автоматичного перезапуску або перезавантажити пристрій самостійно. На жаль, якщо проблему не усунути, то час від часу BSOD з’являтиметься знову. Як можна вирішити критичну помилку та чи можливо це зробити самостійно?

Діагностика комп’ютера: синій екран

  1. Щоб дізнатись, яка саме помилка спричинила появу BSOD, необхідно дізнатись її код. Він буде зазначений на моніторі, це комбінація чисел та літер верхнього чи нижнього регістру, часто з нижнім підкреслюванням між частинами. Наприклад, 0x1000007e.
  2. Цей код необхідно знайти в пошуковій системі, щоб дізнатись його значення та варіанти вирішення помилки. Інколи BSOD може містити QR-код, відсканувавши його, Ви швидко отримаєте детальну інформацію.
  3. Якщо цей спосіб здається складним, спробуйте перевірити пристрій на наявність вірусів, оновити антивірусну програму. Перевірте «Центр оновлення Windows».
  4. Завантажте спеціальні програми, щоб перевірити жорсткий диск та відеокарту, можливо, саме вони блокують роботу системи.
  5. Найбанальніше – перевірити, чи не гріється гаджет.
  6. Скиньте налаштування BIOS.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Синій екран при включенні комп’ютера може виникати у результаті різних помилок. Для коректної діагностики та якісного ремонту комп’ютера, необхідно звертатись до професіоналів сервісного центру «ПРОКОМП» в Івано-Франківську.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років