Комп'ютерний сервіс Прокомп
Чому наш сервіс №1 ?
 • Ремонт комп'ютерної техніки prokomp

  На 100%
  зафіксована ціна

 • Безкоштовний виїзд майстра прокомп

  Виїзд майстра
  БЕЗКОШТОВНИЙ

 • Прийом заявок 24/7

  Приймаємо заявки
  24/7

Апгрейд ноутбука В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Сьогодні багато хто, обираючи між стаціонарним комп’ютером і ноутбуком, віддає перевагу саме ноутбуку, цінуючи його мобільність. Але програмне забезпечення постійно удосконалюється і з часом системних ресурсів ноутбука може не вистачати для повноцінної роботи чи для запуску сучасних ігор. Перш ніж списувати з рахунків старий пристрій, варто оцінити, чи можливо оновити ноутбук.

Апгрейд ноутбука: можливості та проблеми

Модернізація ноутбука – задача значно більш складна, ніж модернізація стаціонарного комп’ютера. Це пов’язано з декількома факторами:

 • Конструкційні особливості. При створенні ноутбуків перед виробниками стоїть задача зробити їх якомога компактнішими. У зв’язку з цим, деякі деталі є вбудованими і не підлягають заміні (наприклад, відеокарта в багатьох моделях вбудована у материнську плату).
 • Невеликий вибір комплектуючих. Порівняно з десктопними версіями комп’ютерів, асортимент деталей для ноутбуків значно менший. Це звужує можливості модернізації ноутбуків. Наприклад, не всякий вінчестер підійде за розмірами для Вашого ноутбука.
 • Складність розбірки та заміни комплектуючих. Різні ноутбуки мають різну конструкцію. В деяких з них, щоб замінити, наприклад, процесор, необхідно лише зняти нижню панель, а в інших – повністю розібрати весь ноутбук.

Але, незважаючи на ці проблеми, спеціалісти сервісного центру можуть провести апгрейд ноутбука та підвищити його продуктивність.

За рахунок чого можлива модернізація ноутбука?

Є декілька основних операцій, виконання яких розширить можливості Вашого ноутбука, а саме:

 • заміна оперативної пам’яті;
 • заміна вінчестера (іноді є сенс замінити HDD-вінчестер на SSD);
 • апгрейд відеокарти ноутбука;
 • заміна процесора (якщо у відповідній лінійці є більш продуктивний процесор і материнська плата дозволяє його встановити);
 • апгрейд матриці (дисплея) ноутбука;
 • заміна акумуляторної батареї;
 • апгрейд охолодження ноутбука.

Отже, можливостей для модернізації ноутбука хоч і менше, ніж комп’ютера, але вони є. Звичайно, проводити апгрейд ноутбука самостійно складно не тільки технічно, але і з точки зору вибору комплектуючих. Необхідно точно знати, які параметри комплектуючих допустимі для роботи з конкретною материнською платою і які з них дійсно вплинуть на продуктивність роботи.

Де замовити апгрейд ноутбука в Івано-Франківську?

Спеціалісти сервісного центру «PROКОМП» готові виконати модернізацію ноутбуків професійно і надати гарантію на виконані роботи. Проаналізувавши комплектацію Вашого ноутбука, майстер оцінить можливості його апгрейду і складе кошторис витрат. Якщо Ви замовляєте у нас апгрейд ноутбука, ціна на деталі для Вас буде значно нижча, ніж у роздрібних магазинах міста.

Після затвердження кошторису, спеціаліст проводить встановлення обраних комплектуючих і тестує роботу ноутбука. Таким чином, Ви отримуєте стовідсотково працюючий ноутбук з відмінними характеристиками із мінімальними витратами.

Звернутися до комп’ютерного сервісу «PROКОМП» Ви можете у зручний для Вас спосіб: подзвонити за телефоном (066) 777-98-53 або замовити зворотній дзвінок, написати нам листа або задати питання у формі онлайн-консультації.

комп'ютерна допомога