Комп'ютерний сервіс Прокомп

9 корисних програм для комп’ютера

топ корисних програм

Основу роботи персонального комп’ютера складає набір програм та додатків, встановлених на нього. Недосвідченому користувачеві важко розібратися в тому, які програми є корисними, або від використання яких потрібно відмовитися.

BitTorrent-клієнт

Одна з найкращих програм, можливості якої дозволяють користувачеві скачувати музику, фільми, інші файли великих розмірів. Перевагами продукту є можливість багатопотокової роздачі/загрузки інформації, зручне управління за допомогою web-інтерфейсу. Останні версії пропонують попередній перегляд матеріалу, що скачується, наявність рейтингів, системи коментування торрентів.

AIMP

Багатофункціональний додаток, призначений для прослуховування аудіо файлів і музики. Перевагами цього програвача є:

 • можливість відтворення файлів будь-якого формату;
 • покращення якості звучання;
 • еквалайзер на 18 смуг, що забезпечує якісне звучання музики різних стилів;
 • доступність різноманітних ефектів: прискорення, баси, посилення звуку, фланжер та інші;
 • зручна система управління плейлистами, можливість одночасної роботи в кількома списками;
 • зручний, простий у використанні інтерфейс;
 • гарячі клавіші для комфортної роботи користувача.

CCleaner

Ваш комп’ютер став працювати повільно. З роками користування він накопичує інформацію, яка не потрібна системі. Для ефективного видалення таких файлів призначена програма CCleaner. Її можливості дозволяють видалити файли, які займають місце на жорсткому диску, що пришвидшує роботу техніки.

Notepad++

Програма є текстовим редактором з розширеними функціями. Основними користувачами є програмісти, ті кого не влаштовує набор функції стандартного Блокнота, запропонованого Windows. Особливостями програми є:

 • можливість згортання блоків згідно синтаксису мови програмування;
 • підтримка великої кількості мов;
 • можливість налаштування користувачем режиму підсвічування синтаксису;
 • автоматичне завершення слова, що набирається;
 • одночасна робота з кількома документами;
 • одночасний перегляд кількох документів;
 • підтримка функцій пошуку та автоматичної заміни.

TeamViewer

Програмний продукт, який відкриває доступ користувачеві до іншого комп’ютера. Встановивши на свій комп’ютер програму, ви отримуєте можливість віддалено управляти процесами роботи іншого комп’ютера. Програма зручна для тих користувачів, які працюють віддалено. Ви зможете контролювати зі свого робочого місця процеси скачування файлів, наприклад, які були запущені вами на домашньому комп’ютері. Програма дозволяє створити обліковий запис та відкрити доступ до ваших папок іншим користувачам.

GOM player

Один з небагатьох програвачів, використання якого дозволяє працювати практично зі всіма форматами медіа файлів, відмовившись від встановлення додаткових кодексів. Серед можливостей GOM player:

 • налаштування параметрів зображення (яскравість, контраст або насиченість);
 • програвання фрагментованих (пошкоджених або неповністю завантажених) файлів;
 • автоматичний вибір масштабу зображення;
 • додавання субтитрів, звуку, робота з кадрами, їх додавання, по кадрове перемотування;
 • можливість використання спеціальних ефектів: програмне перетворення, додавання шуму, тощо;
 • розширена функціональність при роботі зі звуком.

Adobe reader

Програмний додаток для перегляду, підписання, коментування документів у PDF форматі. Перевагою даного програмного продукту є можливість роботи с такими документами на будь-якому пристрої, при цьому вигляд, розташування інформації має такий самий вигляд, як і на комп’ютері, на якому документ створювався. Можливості програми дозволяють виконувати такі операції, як читання, копіювання, збільшення або зменшення тексту, друк, зміна орієнтації сторінки, багато іншого. Останні версії програми можуть використовуватися у вигляді додаткового модуля (плагіну) до найвідоміших браузерів.

BlueStacks

Програмний продукт, який дозволяє використовувати найулюбленіші мобільні додатки на персональному комп’ютері. Її можливості дозволяють адаптувати операційну систему Android для Windows (7, 8, 10, XP та Vista), а також Mac OS. Програма допоможе насолоджуватися іграми, мобільними додатками на комп’ютері. Більш того, вона виконує синхронізацію між мобільним пристроєм та ПК, що не дозволяє втратити телефонні номери, СМС-повідомлення.

Winrar

Найкращій спосіб стиснення файлів, що дозволяє пришвидшити, збільшити ефективність, та безпеку їх передавання електронною поштою. Winrar може використовуватися, як 32-розрядними, так і 64-розрядними системами. Програма доступна на більш ніж 50 мовах. Серед основних функцій – можливість відтворення пошкоджених файлів, створення багатотомних архівів, а також архівувати практично необмежену кількість файлів.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років