Комп'ютерний сервіс Прокомп

9 помилок використання, які стають причиною ремонту ноутбуку

поширені помилки користування ноутом

Ремонт ноутбука часто спричинений неправильною експлуатацією. Існує декілька поширених помилок, які часто роблять користувачі. Це значно скорочує строк служби пристрою, тому необхідно запам’ятати декілька правил.

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Особливості експлуатації ноутбуку

Часто вже через рік після покупки комп’ютера з’являються проблеми в його роботі. Значна частина поломок, з якими користувач звертається в ремонт ноутбуків (Івано-Франківськ,«ПРОКОМП»), пов’язані із неправильною експлуатацією.

Головні помилки користувачів

Є декілька найбільш поширених помилок. Деякі з них говорять про необережний та неправильний догляд за пристроєм. Головні помилки під час використання можуть бути такими:

1. Перекриття отворів вентиляції.

Зазвичай отвори для вентиляції розміщуються збоку та на дні. Якщо пристрій тримати на колінах або він стоїть на дивані, ці отвори перекриваються, що призводить до перегріву процесора, графічного адаптера та чипсета. Якщо користувач вирішив працювати таким способом, важливо не перекривати вентиляцію.

2. Заливання рідиною.

Це одна з найбільш поширених типів поломки. Не варто відкладати зі зверненням в сервісний центр, інакше лептоп не вдасться врятувати.

3. Використання батареї при роботі від мережі.

Якщо людина використовує ноутбук як ПК через мережу живлення, це також може стати причиною поломки. Необхідно вийняти батарею, зарядивши її перед цим приблизно наполовину.

4. Сильна тряска пристрою.

Щоб знизити ризик поломки, варто переносити пристрій тільки вимкненим.

5. Використання неоригінального кабелю.

Не слід користуватися зарядними пристроями від інших комп’ютерів (навіть якщо вони від ідентичної марки).

6. Натискання на дисплей

Монітор – один з найбільш чутливих компонентів ноутбуку. Не можна допускати дію зовнішнього навантаження на нього.

7. Часті перепади напруги.

Перепади напруги негативно впливають на всі види комп’ютерів. Варто купити мережевий фільтр або користуватися безперебійним блоком живлення.

8. Пил всередині пристрою.

Пил накопичується не лише із зовнішньої сторони, а й внутрішньої. Якщо пристрій почав перегріватись або перезавантажуватись, причина може бути саме в цьому. Для професійної чистки можна звернутися в сервісний центр.

9. Порушення температурного режиму.

Якщо необхідно перенести пристрій в холодну пору року, слід покласти його в сумку, а після повернення в приміщення не вмикати протягом 30 хвилин.

Більшість користувачів відмовились від використання стаціонарного ПК та перейшли на більш зручні ноутбуки. Щоб ноутбук довше прослужив, варто дотримуватись таких правил:

  • періодично очищати його від пилу не лише зовні, а й з середини;
  • зарядний пристрій вмикати спочатку в комп’ютер, а потім підключати до мережі;
  • не заряджати пристрій під час грози.

Не варто підіймати пристрій, тримаючи за екран та з силою закривати кришку (це також часто викликає необхідність такої справи як ремонт ноутбука у Івано-Франківську у компанії «ПРОКОМП». Слідування простим правилам допоможе зробити термін служби пристрою значно довшим.

комп'ютерна допомога

Відгуки про сервіс


Кожне замовлення ми тримаємо під контролем

Саша

Івано-Франківськ, 27 років

Встановлення Віндовс відгук Prokomp

Марія

Івано-Франківськ, 20 років

Чистка комп'ютера відгук Прокомп

Олександр

Івано-Франківськ, 21 рік

Ремонт ноутбука відгук Proкомп

Галина

Івано-Франківськ, 38 років